Aziz Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Aziz Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Aziz Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Ekranlarda Olacak?

Yeni sezonun iddialı dönem hikayelerinden biri olacak olan Aziz dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarına başladı. Tanıtım fragmanları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Aziz dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun iddialı dönem hikayelerinden biri olacak olan Aziz dizisi, seyircisinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarına başladı. Tanıtım fragmanları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Aziz dizisi, yayıncı kuruluşunu da belirledi. Öte yandan Aziz dizisinin yeni bölümlerinin yanı sıra tekrar bölümleri ile de kaçıran seyircisi için sık sık ekranlara geleceği öğrenildi. Peki, Aziz dizisi ne zaman başlıyor? Aziz dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Aziz dizisinin tekrarı ne zaman ekranlarda olacak? İşte, detaylar…

O3 Medya imzası ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Aziz dizisi, yeni sezonun dönem dizilerinden biri olmak için tüm hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. Proje danışmanlığını Zeynep Günay Tan’a emanet eden Aziz dizisi, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ü, senarist koltuğunda ise, Eda Tezcan'ı oturtuyor. Şimdiden tanıtım fragmanları ile tüm gözleri üzerine çeken Aziz dizisi, yayıncı kuruluşunu da seçmiş bulunuyor!

Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar’ın Fransız delegesi Delege Pierre’in oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesi ile değişen hayatını konu alan Aziz dizisi, bunun üzerine Aziz Payidar’ın doğduğu toprakları ve biricik aşkını ardından bırakarak ortadan kaybolmasını ekranlara getirmek için geri sayıma başlıyor. Yeni sezona iddialı bir konu ve usta oyuncu kadrosu ile giriş yapmaya hazırlanan Aziz dizisi, yayıncı kuruluş olarak ise, Show TV kanalını seçmiş bulunuyor. Heyecanlı bir hikaye ile seyircisinin karşısına çıkmak için geri sayıma başlayan Aziz dizisinin ne zaman ekranlara geleceği de televizyon izleyicisi tarafından merak ile takip ediliyor!

Yeni sezonun en iddialı dönem dizisi olması beklenen Aziz dizisi; Aziz Payidar (Murat Yıldırım), Dilruba (Damla Sönmez), Efnan (Simay Barlas), Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan), Delege Pierre (Fırat Tanış), Adem Payidar (Güven Murat Akpınar), Kenan (Eren Hacısalihoğlu), Handan (Ayten Soykök), Nigar Payidar (Füsun Demirel), Hatice Ana (Meral Çetinkaya), Azime (Suzan Kardeş), Mustafa (Baran Akbulut), Maksude Payidar (Elif Sönmez), Cemal (Cenan Çamyurdu) Selahattin (Haydar Köyel), Aslan (Berkay Akın) gibi karakterleri ile seyircisini şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Aziz dizisinin tekrar bölümlerinin ise, ilk bölümünün hemen ardından seyirci ile buluşacağı öğrenildi. Öte yandan Aziz dizisinin ekranlara ne zaman geleceği henüz belli olmadı.

25 Eki 2021 - 13:27 - Dizi Haberleri