Hyundai’den Gözleri Dolduracak Kampanya! Araçlarını Resmen Bedavaya Satıyor! Hemen Bayilere Koşun, Sizin de Son Model Aracınız Olsun!

Pandemi sürecinde ardı ardına gelen zamların ardından araç sahibi olmak kendileri için hayal olan vatandaşlar Hyundai tarafından düzenlenen Kasım ayı kampanyası sayesinde adeta havalara uçtu. Bu kampanya kapsamında Hyundai Kona ve Hyundai Tucson araç modelleri için yılsonuna kadar son derecede özel kampanyalar düzenlendi.

Bu kampanyaları duyan vatandaşlar soluğu resmen bayiliklerde aldı. Verilen finansman fırsatı ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde vatandaşlar araç sahibi olma hayallerini gerçekleştirebilecekler. İşte Hyundai Tucson ve Hyundai Kona modelleri için düzenlenen o kampanya ve merak edilen detaylar…

Hyundai i10 Kampanya

30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında vatandaşlar 40 bin lira değerindeki kredi tutarını %0.99 faiz oranı ve 12 ay vade imkanı ile kullanabilmektedirler. Hayat sigortası alma koşulu ile geçerli olan bu kredide faydalanan vatandaşlar araç sahibi olma hallerini gerçekleştirebilmektedirler.

Hyundai Kona Kampanya

198 bin liradan başlayan fiyatlar ve 7 bin liraya varan nakit indirimler sayesinde vatandaşlar Hyundai Kona sahibi olabilmektedirler. Aynı zamanda bu aracı alan vatandaşlar aracı şimdi alarak ödemelere 2021 Haziran ayında da başlayabilmektedirler. 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların Hyundai yetkili satıcılarına gitmeleri gerekmektedir.

Hyundai Tucson Kampanyası

Ardı ardına gelen zamlar ardından vatandaşların yüzlerini güldüren bir başka gelişme de Hyundai Tucson kampanyası oldu. Yine bu kampanya da 30 Kasım 2020 tarihine kadar bütün Hyundai yetkili satıcılarında geçerli olmaktadır. Bu araç modeli için vatandaşlara 100 bin liraya kadar finansman desteği sağlanmaktadır. Hayat sigortası almakla geçerli olan bu finansman desteğinde faiz oranları ise %0.99 oranında olmaktadır. Bu kredilerin geri ödemeleri ise 15 ay vadeli olarak vatandaşlara sunulmaktadır. Yapılan bu kampanya sayesinde de araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar sıfır araç sahibi olabilmektedir.

30 Kas 2020 - 12:10 - Ekonomi