Turkcell Müşterileri Sevinçten Çıldıracak, Müşterisi Olmayanlar Üzülecek! Tam 20 GB Bedava İnternet Dağıtılıyor, Almak Çok Basit!

Pandemi süreci içerisinde internet kullanımında büyük artış görülmeye başlandı. Bu nedenle çeşitli operatörler salgın süreci içerisinde vatandaşların yanında olmak için birçok bedava internet kampanyası başlattı. Salgın ile mücadele kapsamı altında birçok bedava internet fırsatları sunulmaya devam ediliyor. İşte haberin tüm detayları…

Turkcell, bu yıl içerisinde kullanıcılara birçok bedavainternet imkânı sunmaya devam ediyor. Birçok kullanıcısına sunduğu bedava internet fırsatları günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik gösterebiliyor. Tamamen ücretsiz olarak verilen bu internetler gerekli şartlara uyum sağlayan herkes için geçerli.

Ücretsiz olarak verilen bedava internet fırsatları gün geçtikte artmaya devam ediyor. Birçok kampanyadan faydalanarak Turkcell bedava internet fırsatlarından yararlanmak mümkün. Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak GSM operatörü Turkcell olması gereklidir. Faturalı ya da faturasız hat sahipleri için çeşitli kampanyalar ile gündeme gelen Turkcell günlük haftalık veya aylık olarak bedava internet fırsatları sunuyor.

Haftalık 20 GB’a Kadar Bedava İnternet Kampanyaları!

Turkcell e-fatura özelliği ile kullanıcılarına 2GB bedava internet vermeye devam ediyor. Bu sayede kullanıcılar haftalık olarak bedava internet fırsatlarından faydalanabiliyor. Kampanyanın geçerlilik süresi yeni yılın ilk haftası olarak belirlenmiştir. Bedava kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, şubelere giderek ya da telefon üzerinden e-fatura başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Kullanıcılar e-faturaya geçmek istediği taktirde e-posta adresini yazarak 2222’ye kısa mesaj atmaları gereklidir. Turkcell kupon biriktirme sayesinde bedava 4GB internet fırsatı sunuyor. Bu kapmayanda belirlenen tarihlerde kupon yükleyen vatandaşlar, haftalık olarak bedava internet fırsatlarından faydalanabilecekler.

Kampanyaya katılımlar yılsonuna kadar devam edecektir. Belirli miktarda yüklenen kuponlara haftalık olarak 4GB’a kadar bedava internet verilecektir. Turkcell mobil uygulamadan sim kupon biriktirme bölümüne girerek kampanyalara dahil olabilirsiniz. Kupon birikimi ile istediğiniz zaman kuponunuzu ücretli tarifelerde kullanabilirsiniz.

Turkcell GNC Çatlat Kazan kampanyası ile GNC uygulamasını indirerek giriş yapan kullanıcılar haftalık olarak 2 kere yumurta çatlatma fırsatı veriliyor. Tamamen ücretsiz olan bu kampanya rasgele günlerde belirlenen yumurta çatlatmalarında günlük veya haftalık olarak bedava internet fırsatları sunuyor.

28 Kas 2020 - 17:23 - Teknoloji