Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Gözyaşları Sel Oldu Aktı! O Adamın Hayatı Milyonları Yıktı...

ATV ekranlarının gözde yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster herkes tarafından sevilen ve izlenen bilgi dolu bir yarışma. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı programa bu hafta yarışmacı olarak katılan kişinin yaşadığı talihsiz kaza herkesi gözyaşlarına boğdu. O adamın hayatı milyonları yıktı. Canlı yayında bulunanlar ve ekran başındaki seyirciler büyük bir burukluk yaşadı.

ATV'nin Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında göz yaşları sel oldu. Bu haftanın yarışmacısı herkesi gözyaşlarına boğdu. Başına gelen talihsiz kaza sonucunda yaşadıklarını anlatan yarışmacı herkesin yüreğini burktu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısının trajik hayat hikayesi sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nu bile göz yaşlarına boğdu. Yarışmacı tarafından anlatılan olay herkesi ekranlara kilitledi.

Kim Milyoner Olmak İster programında duygusal anlar yaşandı. Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı programa bu hafta yarışmacı olarak gelen Serdar Mete yaşadığı talihsiz kaza ve sonrasında olanları dile getirdi. Anlattığı olay karşısında kimse gözyaşlarına hakim olamadı. Geçirdiği trafik kazasının ardından hafızasını kaybeden Mete'nin eşi, o olayları anlatırken çok zor anlara maruz kaldı.

Serdar Mete Yaşadığı Talihsiz Kazada Hafıza Kaybında Oğlunu Tanıyamadı!

Serdar Mete'nin geçirdiği bir trafik kazası sonucu kısa süre hafıza kaybı yaşadığını anlatan Mete Bey'in eşi hem ağladı hem ağlattı. 1980 yılında doğan ve aslen Adanalı olan yarışmacı, Kocaeli'den yarışmaya katıldı. Serdar Mete, Kocaeli Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü mezunu. 34 yaşında geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybeden ve sadece kazadan önceki 6 yılını hatırlayan Serdar Bey, evli ve 2 çocuk babası. Tıbbi mümessil olarak çalışmaya devam eden Serdar Mete, yarışmada kazanacağı parayı çocuklarının eğitimi için kullanacağını dile getirdi.

Talihsiz kazasını anlatan Serdar Bey, ''Kazadan sonra hiç kimseyi tanıyamadım. Çocuğumu yanıma getirdiklerinde oğlum üzerime atladı. Bense ''ben bu çocuğu tanımıyorum alın üzerimden.'' dedim. Alışmak zorundaydım fakat asla pes etmedim. Oğlumla yeniden eskisi gibiyiz.'' sözlerini dile getirdi. Serdar Mete'nin eşi ise, ''Aşırı zor bir süreçti. Her zaman oğlumun bu süreci sıkıntısız atlatması için yanında oldum. Her şeyi anlattım ve elimden geleni yaptım. Oğlum ve eşim arasında ki bağı kuvvetlendirmek için hep mücadele ettim.'' sözlerini dile getirdi.

Duydukları karşısında duygusal anlar yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, ''O kadar güzel anlattınız ki. Fakat o hep benim uyuduğumu düşünürdü ama ben hiç bir zaman uyumadım sözünüz... Eşiniz gerçekten çok vefalı. Sizin üzerinizde ki emekleri gerçekten çok büyük. Aile olmak çok önemli bir kavram. Burada görüyorum ki siz o aileyi çok güzel ayakta tutmuşsunuz.'' sözlerini dile getirerek göz yaşlarına hakim olamadı.

23 Kas 2020 - 19:34 - Medya