Güldür Güldür’ün Yıldızı Naime Herkesi Şoka Soktu! O Fotoğrafa Binlerce Yorum Geldi! “Nasıl Böyle Bir Şey Olabilir!”

Güldür Güldür Show’un sevilen isimlerinden birisi olan Ecem Erkek, son günlerde hayran kitlesini bir hayli arttırmış görünüyor. Hayat Sırları dizisi ile ekranlara gelen Erkek, kısa bir aradan sonra Güldür Güldür’e katıldı. Sosyal medyada birçok hayran kitlesine sahip olarak yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Rollerinde gösterdiği başarı ile izleyenlerin dikkatlerini çekiyor. Geçtiğimiz dönemlerde oynadığı Sen Hiç Ateşböceği Görün Mü? Filmi ile de gündeme gelmişti. Güldür Güldür Show’daki başarılı performansı sayesinde binlerce hayran kitlesine ulaştı. Sosyal medya hesabında bir milyon takipçiye yaklaşan başarılı oyuncu yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri çekiyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan arada sırada paylaşım yapan Ecem Erkek, son yaptığı paylaşım ile takipçilerini şaşkına çevirmiş durumda. Güldür Güldür Show’dan kamera arkalarını paylaşarak takipçilerini sevindiriyor kimi zaman da hayatından kareler paylaşarak beğeni toplamayı başarıyor.

Esprili bir yapısı olmasından dolayı çektiği videolar sosyal medyada kahkahalara neden oluyor. Çekimlerden dolayı ailesini çok zor gören Erkek, sonunda bir fırsat bulup ailesinin yanına giderek sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. Takipçileri Ecem Erkek’in annesi hakkında yapılan paylaşımlarda şoke oldu. Annesi ile yan yana geldiği fotoğraflar gündem haline gelerek bu kadar benzerlik olmaz dedirtti.

Annesi ile İkiz Gibiler!

Ailesi ile bir sabah kahvaltısında fotoğraf paylaşan Erkek, sosyal medyada gündem haline gelmiş durumda. Annesi ve babası ile bir sabah kahvaltısının fotoğrafını paylaşan Erkek, annesine olan benzerliği hayranlarını şoke etti. Annesine çok benzeyen Ecem Erkek, hayranları tarafından bu konu hakkında çok sayıda yorum aldı.

Adeta annesinin gençliğini andıran görüntüler bu kadar benzerliğe pes dedirtti. Yaşları aynı olsaydı eğer ayırt edemezdik diyen hayranlar sosyal medyadan paylaşılan fotoğraflara esprili bir şekilde yorum yaptılar. Sosyal medya hesabından annesi ve babası ile fotoğraflar paylaşan Erkek, küçüklük fotoğraflarına da yer verdi. Usta oyuncu yaptığı paylaşımlar ile beğenileri toplarken ailesi ile olan bağını da takipçilerine paylaştı.

28 Kas 2020 - 11:32 - Medya