Türk Telekom 30 GB İnterneti Milyonlara Ücretsiz Dağıtacak! Şartlar Çok Basit, Uygulayan Herkes Anında Bedava İnterneti Kapacak!

Günümüzdeki yoğun teknoloji kullanımı, beraberinde internet kullanımı da getirmiş durumda. En sık kullanılan hizmet seçenekleri arasında da ev interneti ve mobil internet kullanımı yer alıyor. Aktif olarak kullandığımız mobil internet, nerede olduğumuz fark etmeksizin bizleri özgür kılıyor. Ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Türk Telekom, kullanıcılarına farklı zamanlarda farklı kampanyalar sunarak, beklentileri doğru şekilde karşılayan bir hizmet anlayışı sürdürüyor. Özelli

Yaşanan Covid-19 salgını süreçlerinde internet kullanım oranları da haliyle artış gösterdi. Bu kapsamda kullanıcılar bedava internet arayışına girdi ve soluğu Türk Telekom’da aldı! Bu ay da Türk Telekom 10 GB ile 30 GB arasında bedava internet dağıtıyor!

Çanakkale ve Balıkesir’de Bedava 10 GB İnternet Fırsatı!

30 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada, her kullanıcının bulunduğu ile göre bedava internet sağlanacak! İllere göre verilen bedava internet kapsamında, Çanakkale ve Balıkesir illerinde bulunan vatandaşlar, Türk Telekom şubelerine giderek Efsane 8, Efsane 12, Efsane 20 veya Selfy Efsane 10 GB paketlerine geçerek bu kampanyadan yararlanabilecek. Bu geçişten sonra vatandaşların şubelerden 10 GB bedava internet talebinde bulunması yeterli olacak.

Türk Telekom Bedava 30 GB İnternet Kampanyası!

Türk Telekom 30 GB bedava internet paketi ile tüm dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. MNG Kargo için %30 ve %40 oranlarında indirim sunuluyor ve öte yandan sınırsız konuşma ve bedava internet paketleri ile adeta ağızları açık bırakıyor! 4,5 G kapsamına geçen herkese tam 1 ay geçerli olacak olan bedava internet paketleri sunuluyor!

Türk Telekom’un sunduğu bedava internet paketleri bunlarla da sınırlı değil, dahası var!

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet:

Türk Telekom sunmuş olduğu Sil Süpür uygulaması ile birlikte müşterilerine birçok alanda ücretsiz paketler sunmaya devam etmektedir. Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik başta olmak üzere çeşitli paketleri ücretsiz olarak müşterilerine sunan Türk Telekom’un bu kampanyasından faydalanabilmeniz için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında yer alan Sil Süpür oyununu oynayarak sizler de ücretsiz pek çok paketten faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası:

Türk Telekom tarafından sunulan yükleme şenliği kampanyası ile birlikte 35 TL ve üstü yüklemelerinizde 2 GB, 40 TL ve üstü yüklemelerinizde 5 GB, 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde ise 10 GB internet hediye etmektedir. Sizler de bu kampanyadan faydalanarak bedava internet elde edebilirsiniz.

28 Kas 2020 - 13:17 - Teknoloji