ŞOK Bu Hafta Sonu Resmen Krallığını İlan Etti! Market Sektöründe Böyle İndirim Görülmedi... Dün Satışa Çıkan Ürünleri Kaçıran Çok Üzülür!

ŞOK Aktüel ürünler kataloğu 21 Kasım 2020 tarihli sayının ürünleri dün satışa çıkarıldı. ŞOK yayınladığı bu katalogla birlikte market sektöründe resmen krallığını ilan etmiş oldu. ŞOK Aktüel 21 Kasım tarihli kampanyalı ürünleri arasında yer alan sürprizleri gören vatandaşlar akın akın marketlere geldi. 21 Kasım 2020 tarihinde tahminlere göre rekor oranda satış yaptığı düşünülen ŞOK marketlerin bu indirimleri sayesinde evlerinizi doldurabilirsiniz. Peki, bu hafta sonu ŞOK'ta hangi ürünler indirim

ŞOK 21 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Hafta sonu fırsatlarıyla birlikte vatandaşların ceplerini ve evlerini güldürmeyi başaran ŞOK; düzenli bir şekilde her Çarşamba ve Cumartesi günleri indirimli ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. ŞOK marketler, 21 Kasım 2020 tarihli kampanyalı ürünlerini de aksatmadan yine satışa sundu. Birçok çeşitte ve fiyatta ürüne yer verilen ŞOK haftasonu kampanyasını Alfahaberajansi.com olarak sizler için derledik. İşte ŞOK Aktüel ürünler kataloğu 21 kasım ürünleri ve fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar:

Not: Aşağıda yer vereceğimiz ürünler katalogda yer alan öne çıkan ürünlerdir. Tüm ürünleri görmek için yazının en altında yer alan genel katalog görsellerine sıra sıra bakabilirsiniz. İşte o öne çıkan ürünler:

Xiaomi Mi Dunhome Dezenfektan Üretme Cihazı

Xiaomi, teknoloji alanında altına imza attığı yeniliklerle adından sıkça bahsettiren bir firma olarak dikkat çekiyor. Bu noktada kendini aşarak dezenfektan üretme cihazını da piyasaya sundu. ŞOK marketlerde bu hafta sonu satışa çıkarılan söz konusu cihaz, sadece su kullanarak %99.9 sterilize oranına sahip olur ve kokuları tamamen giderir. Yarı otomatik spreyiyle fazla güç gerektirmez ve mikro damlacık püskürtme teknolojisiyle güçlü elektrolize iyonik su partiküllerini geniş bir alana son derece etkili bir şekilde uygular. İyotsuz tuz ve su ile kullanılmaktadır. Tuz ve su karışımını ekleyip, fişe takıp çalıştırmak suretiyle 2 dakika içerisinde aktif olabilen cihaz, gıda ve mutfak temizliği için de kullanılabiliyor. 2 yıl boyunca garantili bu ürünün satış fiyatı şuanda güncel olarak 399.00 TL olarak belirlenmiş durumda. Ürünü peşin fiyatına 6 taksitle aylık 66,50 TL ödemeyle de satın alabiliyorsunuz.

Sinbo Tost Makinesi A Kalite

Sinbo markalı A kalite tost makinesi de ŞOK Aktüel ürünler kataloğunda satışa çıkarılıyor. 2 yıl boyunca garantili olan tost makinesi teflon kaplama ızgara pişirme yüzeyi, kolay temizlenebilir yapısı ve kompakt tasarımı sayesinde pratik kullanım imkanı sunuyor. Isıya dayanıklı ergonomik tutma sapı ve dik konumda muhafaza imkanı bulunan bu tost makinesi 750W güçle birlikte 4 tost pişirme kapasitesine sahip bir şekilde geliyor ve yalnızca 149.00 TL'ye satılıyor. Ürünün benzerleri 300 TL'lerden satılırken bunu kaçırmak büyük pişmanlık yaratabilir. ŞOK bu ürün için aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksit imkanı da tanıyor ve aylık 24,83 TL ödeme yaparak alma fırsatı sunuyor.

Diğer Şok Aktüel 21 Kasım 2020 Ürünleri

Diğer ŞOK Aktüel 21 Kasım 2020 ürünleri ise aşağıda sıralandığı gibi dikkat çekiyor:

22 Kas 2020 - 10:33 - Ekonomi