Sen Çal Kapımızı Dizisindeki O Sahne Büyük Tepki Topladı! Sosyal Medyada Kaos Çıktı! "İyice Sıktınız Artık!"

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Handa Erçel'in yer aldığı ve son zamanlarda pek çok kişi tarafından takip edilen Sen Çal Kapımı dizisi, izleyiciler tarafından oldukça yorumlar alıyor. Ayrıca dizinin reytingleri de yüksek. Dizinin sevilen taraflarından birisi Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in hayat verdiği karakterlerin uyumu. Bu konuda başarılı olan ve seyircilerden olumlu yorumlar alan dizi Fox TV ekranlarında yayınlanıyor.

Dizinin 14. bölümünden itibaren seyirciler, çeşitli konularda tepkilerini dile getirmeye başladı. Dizide yer alan olaylardan bazıları, dizi ile ilgili olumsuz yorumların yapılmasına neden oldu. Eda'nın anne ile babasının başına gelenlerin sorumlusunun Serkan'ın babası olması, Serkan ve Eda arasında derin uçurumların yaşanmasına neden oldu. Fakat bu durum, seyircilere göre Yeşilçam filmlerinden çıkma bir olay silsilesi. Bu nedenle pek çok seyirci oldukça fazla sinirli.

Dizinin 14. Bölümünde Neler Oldu?

Sen Çal Kapımı dizisi, 14. bölümden itibaren reytingler konusunda çeşitli hayal kırıklıkları yaşıyor. Çünkü bu bölümden itibaren dizinin reytingleri düşmeye başladı. Dizinin pek çok seyircisi, yukarıda bahsedilen durumdan ötürü diziye kızgın! Bu nedenle diziyi izlemeyen kişiler, reytinglerin düşmesine de neden oldu!

Eda'nın anne ve babasının ölümünden sorumlu olan Serkan'ın babası, ikilinin aralarının açılmasına neden olmuştu. Serkan, bu nedenle Eda'dan uzaklaşmış; bu durum ise izleyicilerin sinirlenmesine neden olmuştu. 14. bölümün bitiş sahnesinde Serkan, Eda'dan ayrılmıştı. Bu sahne, Yeşilçam sahnesinden çıkmış gibi duruyor. Yaklaşık 3 bölüm, aynı konu çerçevesinde ilerlemiş; bu ise insanların sıkılmasına sebep olmuştu. Her şey yolunda giderken Serkan'ın Eda'dan ayrılması, Eda'yı oldukça fazla üzmüş ve olayların bu şekilde devam etmesi seyircilerin sinirlenmesine sebep olmuştu.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu

Dizi, Eda Yıldız adlı öğrencinin bursunun bitmesi ile başlamakta. Eda, hayatını eğitime adamış bir kişi. Eda'ya burs veren kişi ise Serkan Bolat. Serkan'a hesap sormak isteyen Eda, bir oyunun içerisinde buluyor kendisini. Eda ile Serkan arasında 2 ay sürecek olan bir nişan sözleşmesi yapılıyor. Bu şekilde devam eden dizi, birçok insanın ilgi ile takip ettiği bir dizi idi.

21 Kas 2020 - 09:46 - Medya