Masumlar Apartmanı Dizisinin Gözde Oyuncusu Evliliğine Nokta Koydu! Tek Celsede Ayrıldı! Görenler Şaşkına Döndü...

TRT1 ekranlarının en heyecanlı ve en sevilen dizisi olan Masumlar Apartmanı, 3 kardeşin geçmişte yaşadığı psikolojik sorunları ele alıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin kadrosunda yer alan oyuncudan öyle bir haber geldi ki haberi duyanlar şok oldu. Sevenlerini şaşkına çeviren bu haber sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Masumlar Apartmanı dizisinin gözde oyuncusu evliliğine nokta koydu. Tek celsede ayrıldı. Merak edenler için tüm detaylar...

İzleyici kitlesi tarafından sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen Masumlar Apartmanı kadrosunda ki o oyuncu evliliğine son verdi. Bunun yanı sıra boşanmalarıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Bu kararı karşısında sevenlerini hüsrana uğratan o isim herkesin ilgi odağı oldu. Sevenleri tarafından merak edilen bir diğer konu ise kızlarının velayetinin kime verileceği oldu. Yayınlanan haberin ardından herkes o ismi merak ederek büyük bir araştırma içerisine girdi. Tek celsede eşinden ayrılan o isim hakkında tüm detayları sizler için araştırdık ve bulduk...

Masumlar Apartmanı dizisinin gözde oyuncusu 6 yıllık evliliğine tek celsede noktayı koydu. Masumlar Apartmanı kadrosuna girmesinin ardından ekranlara kendini daha çok tanıtan o isim, yönetmen ünvanı ile mesleğine devam eden eşinden tek celsede boşandı. Geçtiğimiz aylarda açılan boşanma davası sonuçlandı. Haberi duyan sevenleri oyuncunun adına büyük bir hüsran yaşadı. Beklenmedik bu olay karşısında magazin dünyası çalkalandı.

Esra Ruşan ve Fatih Kızılgök Anlaşmalı Olarak Boşandı!

Masumlar Apartmanı dizisinin başarılı oyuncusu Esra Ruşan, yönetmen ünvanı ile mesleğine devam eden Fatih Kızılgök'le evliliğini sonlandırdı. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan boşanma davası sonuçlandı. Fatih Kızılgök tarafından ünlü oyuncu Esra Ruşan'a açılan boşanma davası sonuçlanarak ünlü çiftin evliliği tek celsede son buldu.

Boşanmalarıyla gündem olan Esra Ruşan ve Fatih Kızılgök'ün anlaşmalı bir şekilde boşandıkları ortaya çıktı. Bunun yanı sıra çiftin 2 yaşındaki kızının velayeti ise annesi Esra Ruşan'a verildi. Protokol kapsamında Esra Ruşan'dan boşanan Fatih Kızılgök, kızı için her ay 2.000 TL iştirak nafakası ödemesine karar verildi.

23 Kas 2020 - 18:31 - Magazin