Masumlar Apartmanı Oyuncusundan Sürpriz Karar! Resmen Evleniyor, Evini Diziyor! Ceylan Kafayı Yiyecek!

Bir süredir mutlu bir birliktelik içerisinde olan Birkan Sokullu, geçtiğimiz akşam magazin basının kameralarına yakalandı. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin taze oyuncusundan detaylar...

TRT1 ekranlarının fenomen yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncusu Birkan Sokullu’dan seyircisini heyecanlandıracak bir haber geldi. Bir süredir mutlu bir birliktelik içerisinde olan Birkan Sokullu, geçtiğimiz akşam magazin basının kameralarına yakalandı. Bu görüntülenme esnasında herkesi şaşırtan bir sinyal veren Masumlar Apartmanı dizisinin Han’ı Birkan Sokullu, dizinin seyircisine resmen “Ceylan kafayı yiyecek” dedirtti! Peki, Birkan Sokullu ne dedi? İşte, detaylar…

Psikiyatrist ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 yılında yayımlanan Madalyonun İçi romanının "Çöp Apartman" bölümünden uyarlanarak seyircisinin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisi, ikinci sezonu ile TRT1 ekranlarındaki yerini almaya başladı. OGM Pictures imzası ile seyircisinin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisi, bu sezon başrollerini; Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun ve Aslıhan Gürbüz isimlerine emanet etti. 15 Eylül 2020 tarihinden bu yana seyircisinin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen başrollerinden biri olan Birkan Sokullu’dan seyircisini şoke edecek açıklamalar geldi!

İstanbul'da aynı evde yaşayan dört kardeşin psikolojik durumunu ve etraflarındaki hayatı konu alan Masumlar Apartmanı dizisinde kardeşlerin ikincisi olan Han’a hayat veren Birkan Sokullu, geçtiğimiz akşam Arnavutköy’de kameralara yakalandı. 2019 yılından bu yana birlikte olduğu sevgilisi Eda Gürkaynak ile magazin basının kameralarına yakalanan Birkan Sokullu, ilişkileri hakkında merak edilen konuları cevapladı. Herkesi şoke eden açıklamalarda bulunan Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak, herkesin ağzını o açıklamalar ile açık bıraktı!

Geçtiğimiz aylarda Eda Gürkaynak'ın ailesiyle bir araya gelen Birkan Sokullu’nun Gürkaynak’ın ailesi ile nasıl anlaştığına dair kendilerine sorulan soruya yanıt veren Eda Gürkaynak; "Ailem Birkan'ı çok seviyor. Sık sık bir araya geliyorlar" söyledi. Evlilik konusu ile ilgili soruya ise hem Birkan Sokullu’dan hem de Eda Gürkaynak’tan yanıt geldi. Eda Gürkaynak, "Çok mutluyuz. Evlilik konusunda acelemiz yok" derken; Birkan Sokullu, evliliğe ilk sinyali yaktı. Evliliğe sıcak baktığını ifade eden Birkan Sokullu, "Eda ile enerjimiz ve sinerjimiz çok uyumlu. Ailesiyle de çok iyi anlaşıyorum. Evlilikle alakalı herhangi bir negatif yargım yok. Bir gün Eda ile evlenmeye karar verirsek, bunu hayata geçirmekten kaçınmayız" diyerek, hayranlarını şaşırtmayı başardı.

25 Kas 2021 - 12:05 - Dizi Haberleri