Arıza Dizisi Nefesleri Kesti! Görenlerin Kalbi Yerinden Fırladı! “Bu Nasıl Bir Dizi Böyle!”

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Arıza, son bölümünde adeta defile gösterisi yaptı. Dizinin son bölümünde Ali Rıza’ya düzenlenen gecede oyuncular moda yarışmasına girmiş gibiydi. Kimsenin böyle bir şey beklemiyordu. Davete katılan oyuncular şıklıkları ile dikkatleri üzerlerine çekti. İşte haberin tüm detayları…

Arıza dizisinin son bölümünde büyük geceye damga vuran isimler tek tek sahneye yürüdü. Sosyal medyada gündem haline gelen Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin, son bölümde verdiği pozlar ile herkesi büyülemeyi başardı. Güne dama vuran isimler olarak ekranlara gelirken adeta moda defilesi düzenlenmişti.

Dizinin yer altı dünyasından paylaşılan görüntüler Ali Rıza ve Fuat Ersoylu’nun yaptığı planlar yolunda gidiyordu. Unutulmayacak gecede adeta güzellik gösterisi vardı. Ali Rıza, Şehmuz’un malları çalınınca harekete geçti. Daha sonra çalınan malların yerini tespit ederek daha fazla kişinin hayatından olmaması için imha etti.

Tekrardan ele geçirdiği malları yakarak kurtulmaya çalıştı. Fakat Şehmuz ile göz göze gelen Ali Rıza, ateşe verdiği malların bedelini nasıl ödeyecek merak konusu. Yayınlanan 11. Bölümü ile ABCI’da 6,27 izlenme oranı ile 12,74 izlenme payı elde etti. AB’de ise 4,68 izlenme oranı 10,54 izlenme payı ile listede yerini aldı. Total’de 6,77 izlenme oranı ile 14,68 izlenme payı elde etti. Yeni bölümleri merakla beklenen dizi heyecanla bekleniliyor.

Dizinin Son Bölümünde Ne Oldu?

Burak’a yapılan büyük plandan sonra Ali Rıza’nın keyfi yerindeydi. Burak intikam almak için eski düşmanı olan Numan’ın yanına giderek yardım istedi. Tek yardım alabileceği kişinin Numan olması izleyenleri şoke etmişti. Ali Rıza’nın düzenlediği gecede yer altının bütün isimleri yer almıştı. Şehmuz’a gelen haberden sonra ortalık biraz karışacak gibi duruyordu.

Ali Rıza’nın düzenlediği gece yer alan büyük isimler, adeta geceyi şenlendirmişti. Şehmuz’un mallarının çalışmasından sonra harekete geçen Ali Rıza, bir an önce aramalara başladı. Ali Rıza adına mahalleye dağıtılan zararlı maddeler Ali Rıza’nın çıldırmasına sebep oldu. Numan’ın karşısına dikilen Ali Rıza, tüm mahallenin karşısında elimi öpeceksin tehditleri savurdu.

23 Kas 2020 - 14:25 - Medya