Merve Boluğur Bu Sefer Ağızları Yerden Göğe Kadar Açık Bıraktı! İç Çamaşırı Giymeden Mini Elbise Giydi!

Son dönemlerde magazin gündemlerinde adından sıkça söz ettiren ünlü güzel Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde giydiği süper mini ile sosyal medyayı salladı! Üstelik giydiği süper mini elbisesinin altına hiçbir şey giymeyen güzel oyuncunun kıyafeti ortalığı adeta yıktı geçti. Merve Boluğur’un giydiği kıyafetler kendisine oldukça yakışıyor ve güzel oyuncu cesur kıyafetler giymekten de hiç çekinmiyor.

Merve Boluğur Kimdir?

16 Eylül 1987’de İstanbul’da doğan güzel oyuncu Türkiye’de “Acemi Cadı” dizisi ile tanınmıştı. Kariyerinde; rol aldığı dizilerin yanı sıra, daha önce birkaç filmde rol almış ve reklam filmlerinde oynamıştır. 2006 – 2007 yıllarında ekrana gelen Acemi Cadı dizisinde Ayşegül adında bir cadı karakterini canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Ardından TRT’de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül karakterini, 2009’da Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırmıştır. Kolpa’nın Kadınım adlı şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte oynamış ve Keremcem’in Yutkunamıyorum şarkısının klibinde oynamıştır. Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini, Kuzey Güney adlı dizide Zeynep karakterini ve Muhteşem Yüzyıl adlı dizide de Nurbanu Sultan karakterini canlandırmıştır.

Güzel oyuncu bu dizlerin haricinde 3 tane de filmde oynamıştır. Keloğlan Karaprense Karşı’da Birgül karakterini, Gomeda filminde Aysen karakterini, Hoşçakal Güzin adlı filmde de Bahar karakterini canlandırmıştır.

Kadir Has Üniversitesi’nin hazırlığında kalmış ve burayı bırakmasının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Mayıs 2012 itibariyle bir deodorant markasının reklam yüzü ve 2014’te bir kozmetik ürünü markasının ilk Türk marka yüzü olmuştur.

2015 yılında evlendiği Murat Dalkılıç ile 2016 yılında Dalkılıç’ın çıkardığı Epik adlı albümdeki Boya Gitsin isimli şarkıda Murat Dalkılıç ile düet yapmıştır. 2018’de kendi isminde kozmetik markası kurmuş ve ilk ürünü kırmızı ruj olmuştur.

Anne tarafından Yugoslav göçmeni ve baba tarafından İzmirli’dir. Merve Boluğur 2015 yılında Murat Dalkılıç ile evlendi ve ardından çift 2017 yılında boşandı.

Süper Mini Elbisesiyle Motora Binerken Zor Anlar Yaşadı

Merve Boluğur, magazin ekipleri ve kameraları karşısında görünce apar topar çantasını alıp, arkadaşı ile yemek yediği masadan kalktı. Uzun süredir paylaştığı tatil görüntüleri ile dikkat çeken güzel oyuncu, magazin ekiplerinin sorduğu soruları duymazdan gelerek, yanıtsız bıraktı. Arkadaşı Yusuf Can Dirik’in kendisine kask takmasının ardından süper mini elbisesi ile motora binerken zor anlar yaşayan Boluğur’un arkadaşı Yusuf Can Dirik’in motora binerken kask takmaması da gözlerden kaçmadı. Alaçatı’da maske takmadığı için ceza kesilen Merve Boluğur, yine maskesizdi. Güzel oyuncu daha önce, bir röportajında; “Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum. O yüzden dengelediğimi düşünüyorum” diyerek bir de şaka yapmıştı.

28 Kas 2020 - 13:14 - Magazin