Şok Milyonları Şok Edecek! Raflar Bomboş Kalmadan Yetişin Alın! Çılgın İndirim Bugün Başladı!

Pandemi dönemi ile birlikte ekonomik sıkıntılar da kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Tasarruf yapabilmek için çeşitli yolları deneyen vatandaşlar, evin en önemli ihtiyaçlarını market alışverişlerinden karşılıyor.

Market alışverişleri için en uygun adresi seçmeye çalışan tüketiciler, ŞOK marketlerde bu hafta da aradıklarını buluyor. ŞOK market acayip fırsatlar kataloğu vatandaşların ilgisini çekmiş durumda. Bu hafta tüketiciler için onlarca üründe indirim hazırlayan ŞOK, vatandaşların beklentisini önümüzdeki haftada da karşılayacak gibi görünüyor. Tasarruf ve uygun fiyat için yollar arayan tüketiciler ŞOK marketlerde aradıkları indirimli ürünleri bulacak! Mutfak ürünlerinden, teknoloji ürünlerine kadar birçok ürün, özel indirimlerle 27 Kasım 2020 ŞOK market acayip fırsatlar kataloğunda. 27 Kasım ŞOK marketler acayip fırsatlar kataloğu ile tüketiciler elini çabuk tutmalı çünkü ŞOK’ta raflar bomboş kalacak gibi gözüküyor!

ŞOK marketlerin indirimli ürünleri gören vatandaşlar akın akın en yakın ŞOK’a koşuyor. İndirimli fırsat ürünlerini kaçırmak istemeyenler, ŞOK marketlerin bu haftaki acayip indirimlerini araştırıyor.

Kare Ahşap Yanık Avize

Bu hafta yok yok, ŞOK var! ŞOK’ta bu hafta 27 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak acayip fırsatlarda her şey var her şey! Giyimden mutfak gereçlerine, spor malzemelerinden teknolojik ürünlere kadar her şey bu hafta ŞOK’ta!

Bu hafta ŞOK’ta en çok dikkat çeken ürünlerden biri Kare Ahşap Yanık Avize oluyor. Evinde aydınlatma sisteminin daha şık görünmesini isteyenler ve buna en uygun fiyatla sahip olmak isteyenler ŞOK’ta aradığını bulacak. Vatandaşların en çok ilgi gösterdiği ve araştırdığı avizenin detayları ise şöyle:

20 cm yükseklik 13,5 cm genişlik E27 Duy Köknar Ağaç

Kare Ahşap Yanık Avize 19,95 TL fiyatı ile 27 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında ŞOK’ta!

Toshiba Micro SDhc Kart

Teknolojik ürünler bu hafta ŞOK’ta en çok dikkat çeken diğer ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Telefon kullanan ve belgelerini, fotoğraflarını, müziklerini, dosyalarını bilgisayarına aktarmak isteyenlerin en çok ihtiyaç duyduğu ürün olan Micro SD kart, bu hafta ŞOK’ta mevcut. Çok uygun fiyata bu ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar ŞOK’un yolunu tuttu bile!

Bu hafta ŞOK’ta en çok dikkat çeken teknolojik ürün olan Toshiba Micro SDhc Kart’ın özellikleri ise şöyle:

32 GB 100 MB/sn maksimum okuma hızı Full HD kayıt Su geçirmez Darbelere dayanaklı SD’ye dönüştürme adaptörü dahil

Özellikleri Toshiba Micro SDhc Hafıza Kartı 32 GB sadece 22,95 TL! Bu hafta yok yok, ŞOK var! ŞOK’ta bu hafta 27 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak acayip fırsatlarda her şey var her şey! Teknolojiden ev gereçlerine, spor malzemelerinden mutfak ürünlere kadar her şey bu hafta ŞOK’ta!

,

27 Kas 2020 - 09:07 - Ekonomi