Ezgi Mola Milyonlara Resti Çekti! Öyle Açıklamalar Yaptı Ki, Görenlerin Nutku Tutuldu! “Hamile Mi?”

Son olarak TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Ezgi Mola, kendisi ile ilgili çıkan hamile iddiarına çok sert tepki verdi! Güler yüzlü, şakacı, açık sözlü, samimi, içten tavırlarıyla bilinen Ezgi Mola hakkında yapılan asılsız haberler karşısında kendisini tutamadı, adeta esti gürledi! Onu hiç böyle görmeyen sevenlerinin nutku tutuldu. Ezgi Mola, yapılan haberlere tepkisini gösterirken, yapılan büyük ayıba da dikkat çekti.

Bir süredir, bir mekanın işletmecisi Mustafa Aksakallı ile birliktelik yaşayan güzel oyuncu güler yüzü, samimi helleri, sempatikliği, şakacı ve içten tavırları ile biliniyor. Kendisine röportaj için uzatılan mikrofonları geri çevirmeyen, her fırsatta sorulan sorulara cevap vermeye çalışan sevilen oyuncu magazin habercilerini neredeyse hiç kırmamıştır. Zaten Mola, her fırsatta setteki çalışma ortamından, ev hallerinden paylaşımlar yapıyor. Aynı zamanda ilişkisini de gizli saklı değil, açıkça yaşıyor.

Fakat hakkında çıkan asılsız “hamile” olduğu ve bu sebeple de nikah işlemlerini hızlandırdıkları yönündeki haberlere güzel oyuncu adeta yaka silkti, isyan etti! Kendisine böyle bir soru dahi sorulmayan oyuncu, bu haberin böyle asılsızca paylaşılmasına çok sinirlendi. Arayan soranlara, röportaj yapmak isteyenlere zaten gereken cevapları verdiğini dile getiren oyuncu, Instagram hesabından bir yazı paylaşarak, kendisine yapılanın çok terbiyesizce olduğunu vurguladı.

Instagram’dan Bir Yazı Paylaşarak İsyan Etti

Ezgi Mola paylaşımında şu ifadeler yer verdi:

“Şimdiye kadar bana sorulan hiçbir soruyu cevapsız bırakmamış biri olarak bu haberi çok terbiyesizce buldum. Keşke sorma nezaketinde bulunsaydınız yine cevapsız bırakmazdım -ki soran arkadaşlarıma cevap da verdim. Haberiniz yalandır. Daha önemli ve gerçek olduğumdan emin olduğunuz haberleri gündeme getirmeniz dileğiyle. Sevgiler.”

Ezgi Mola Kimdir?

İstanbul’da Hasan Ali Yücel İlkokulu, Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu, Kadir Rezan Has Ortaokulu ve Halit Armay Lisesi’nde eğitimini tamamladı. Oyunculuk merakı, henüz lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kurslarına katılmaya yönlendirdi. Mola, lise eğitimini tamamladıktan sonra bu merkezde dört yıl eğitim aldı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı.

Henüz 18'ini bitirmeden Kartal Tibet'in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Bu arada Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı.

2005 Kasım ayında BKM Mutfak'a katıldı. 2005 sonbaharında safça bir kuaförü canlandırdığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı. 2006 yılında çevrilen Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu filmde kişisel hedef olarak gördüğü Türkan Şoray ile karşılıklı oynama fırsatı yakaladığı gibi, kendini gösterebileceği bir rolü canlandırma şansı da buldu. Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu.

2008 yılında Uğur Yücel'in yönetmenliğinde Türkiye'de bir ilk olan Kolay Gelsin adlı doğaçlama sit-com denemesinde rol aldı, ama proje uzun ömürlü olmadı.

21 Kas 2020 - 19:42 - Magazin