Yargı Dizisi Bu Akşam Ekranlara Gelecek mi? Yargı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman? Yargı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Gizemli hikayesi ile yeni sezonun en çok izlenen yapımlarından biri haline gelen Yargı dizisi, katilin peşine düşmeye devam ediyor. İnci’nin katilini araştıran Avukat Ceylin ile Savcı Ilgaz’ın adalet ile aile kavramı arasında sıkışıp kalmasını konu alan Yargı dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Gizemli hikayesi ile yeni sezonun en çok izlenen yapımlarından biri haline gelen Yargı dizisi, katilin peşine düşmeye devam ediyor. İnci’nin katilini araştıran Avukat Ceylin ile Savcı Ilgaz’ın adalet ile aile kavramı arasında sıkışıp kalmasını konu alan Yargı dizisi, heyecanlı hikayesinin yanı sıra usta oyuncu kadrosu ile de heyecan yaratmayı başarıyor. Öte yandan Yargı dizisine yeni başlayacak olan televizyon izleyicisi pek çok sorusuna cevap arıyor. Peki, Yargı dizisi bu akşam ekranlara gelecek mi? Yargı dizisinin yeni bölümü ne zaman? Yargı dizisinin tekrarı ne zaman yayınlanıyor? İşte, detaylar…

Ay Yapım imzası ile yeni sezona iddialı bir giriş yapan Yargı dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken; dizinin gizemli senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alıyor. İki yıldır senaryosunun hazırlıklarının devam ettiği bilinen Yargı dizisi, 19 Eylül 2021 tarihinden bu yana seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Savcı Ilgaz ile Avukat Ceylin’i bir araya getiren gizemli bir cinayet vakasını konu alan Yargı dizisinin hikayesi ise, git gide karışmaya başlıyor. Öte yandan reytinglerde iyi bir yer edinen Yargı dizisi, yayınlandığı o gün pek çok yapımı ardında bırakmayı başarıyor!

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalmalarını konu alan Yargı dizisi, aile ile adalet kavramı arasına sıkışıp kalan bir Ilgaz ile Ceylin ile seyircisinin karşısına çıkıyor. Sezona Kanal D ekranlarından giriş yapan Yargı dizisinin ele aldığı gizemli hikaye ölen kişinin Ceylin kardeşi İnci ve katil zanlısı olan kişinin ise Ilgaz’ın kardeşi Çınar olması ile heyecanlı bir hale geliyor. Öte yandan Yargı dizisi, usta oyuncu kadrosu ile ekranlardaki yerini o gün alıyor!

Ekranlara Kaan Urgancıoğlu (Savcı Ilgaz Kaya), Pınar Deniz (Avukat Ceylin Erguvan), Hüseyin Avni Danyal (Metin Kaya), Cezmi Baskın (Merdan), Uğur Polat (Avukat Yekta Tilmen), Uğur Aslan (Eren Duman), Ece Yüksel (İnci Erguvan), Özlem Çakar (Makbule Kaya), Mehmet Yılmaz Ak (Savcı Pars Seçkin), Zeyno Eracar (Gül Erguvan), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer Erguvan), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin Erguvan Yılmaz), Arda Anarat (Çınar Kaya), Onur Durmaz (Engin Tilmen), Başak Gümülcinelioğlu (Neva Seçkin), Nilgün Türksever (Laçin Tilmen), Onur Özaydın (Osman Yılmaz), Zeynep Atılgan (Parla Yılmaz), Beren Nur Karadiş (Defne Kaya) gibi iddialı isimlerin canlandırdığı karakterler ile gelen Yargı dizisi, her pazar saat 20.00’da Kanal D ekranlarının yayın akışındaki yerini almaya devam ediyor.

27 Eki 2021 - 14:48 - Dizi Haberleri