Üç Kuruş Dizisi Bu Akşam Yayınlanacak mı? Üç Kuruş Dizisinin Yeni Bölümü Hangi Gün Yayınlanacak? Show TV Yayın Akışında Üç Kuruş Var mı?

Yeni sezonun en çok merak edilen yapımı olmayı başaran Üç Kuruş dizisi, Çukur dizisinin finalinden bu yana televizyon izleyicisi tarafından dört gözle bekleniyor. Çukur dizisinin final bölümünde müjdelenen Üç Kuruş dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Yeni sezonun en çok merak edilen yapımı olmayı başaran Üç Kuruş dizisi, Çukur dizisinin finalinden bu yana televizyon izleyicisi tarafından dört gözle bekleniyor. Çukur dizisinin final bölümünde müjdelenen Üç Kuruş dizisi, yine Ay Yapım imzası taşıyor. Heyecanlı bir hikaye ve önemli bir sosyal mesaj ile ekranlara gelecek olan Üç Kuruş dizisi, yayın tarihine de giderek yaklaşıyor! Peki, Üç Kuruş dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Üç Kuruş dizisinin yeni bölümü hangi gün yayınlanacak? Show TV yayın akışında Üç Kuruş var mı? İşte, detaylar…

Ekranlara Ay Yapım imzası ve Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi iddialı isimlerin hayat vereceği karakterleri ile gelmeye hazırlanan Üç Kuruş dizisi, yeni sezonun en çok konuşulacak olan yapımı olmaya şimdiden aday olmayı başarıyor. İlginç bir hikaye ile ekranlara gelmeye hazırlanan Üç Kuruş dizisi, yayın tarihine de yaklaşıyor!

Yeni sezona Show TV ekranlarından giriş yapacak olan Üç Kuruş dizisi; Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun komiseri Efe arasında yaşanacak olan çekişmeli bir kovalamacayı konu alıyor. Bu kovalamacayı yarıda kesecek olan seri katilin öldürdüğü kişilerin üzerine bir kuruş para bırakması ile karışacak olan Üç Kuruş dizisinin hikayesi, şimdiden büyük bir heyecan yaratmayı başlıyor. Fragmanları ve önizlemeleri ile şimdiden televizyon izleyicisini heyecanlandıran Üç Kuruş dizisi, yayın gününü ise çoktan belirlemiş bulunuyor!

Yeni sezonun bir süredir merak ile beklettiği yapımlardan biri olan Üç Kuruş dizisi, her fragmanı ile milyonlarca kişi tarafından izlenmeye başarıyor. Kasım ayı itibariyle Show TV yayın akışındaki yerini alması beklenen Üç Kuruş dizisinin ilk yayın tarihinden sonra her pazartesi saat 20.00’da Show TV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkacağı biliniyor.

27 Eki 2021 - 14:45 - Dizi Haberleri