Canan Ergüder, Daha Fazla Dayanamadı! Kansere Yakalanmıştı, O Soru Her Şeyi Mahvetti! Seyirciler Büyük Şok İçerisinde…

Bir süredir meme kanseri ile mücadele eden ünlü oyuncu Canan Ergüder, sağlık süreci ile ilgili hayranlarını şaşırtan açıklamalarda bulundu. Geçirdiği süreci konuk olduğu bir canlı yayın esnasında anlatan Canan Ergüder ile ilgili detaylar haberimizde...

Bir süredir meme kanseri ile mücadele eden ünlü oyuncu Canan Ergüder, sağlık süreci ile ilgili hayranlarını şaşırtan açıklamalarda bulundu. Geçirdiği süreci konuk olduğu bir canlı yayın esnasında anlatan Canan Ergüder, gözyaşlarına hakim olamayarak da hayranlarını bir hayli üzdü. O açıklamayı gören Canan Ergüder hayranları ise, kendisini tutamadı ve ağlamaya başladı! Peki, Canan Ergüder sağlık durumu ile ilgili ne dedi? İşte, detaylar…

Geçtiğimiz sezonun sonuna doğru yakalandığı meme kanseri nedeniyle Star TV ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Menajerimi Ara dizinden ayrılmak zorunda kalan Canan Ergüder, bir süredir ekranlarda görünmüyordu. Sık sık hastalık sürecinde yaşadıklarını sosyal medya hesabından hayranları ile paylaşan Canan Ergüder, bu kez bir canlı yayında o zorlu süreci anlattı. Meme kanseri tedavisi halen süren ünlü oyuncu Canan Ergüder, yazar İclal Aydın moderatörlüğünde gerçekleşen bir canlı yayına konuk oldu ve sağlık süreci hakkında tüm merak edilenleri anlattı. Yaşadığı zorlu süreci anlatırken duygusal anlar da yaşayan Canan Ergüder, gözyaşlarını o soru karşısında tutamadı!

Katıldığı canlı yayında İclal Aydın'ın kendisine yönelttiği 'Hastalığı ilk öğrendiğinizde neler düşündünüz?' sorusu karşısında bir hayli duygulanan Canan Ergüder, gözyaşlarını tutamadı. Soruyu yine de yanıtsız bırakmayan Canan Ergüder, "Ölmek istemiyorum diye düşündü. İlk önce çocuğumu düşündüm. Çok küçük ne yapacağım diye düşündüm. Ben daha yaşamak istiyorum. Benim aklıma ilk ölüm geldi. Onunla yüzleşmek kolay olmuyor” dedi. Soruya daha özel bir şekilde cevap vererek devam eden Canan Ergüder, bu kez hayranlarını ağlattı!

Hastalık süresi boyunca aklına gelen şeyleri tek tek sayan ünlü oyuncu Canan Ergüder, gözyaşlarına hakim olamadı. İclal Aydın’ın sorusuna; “Küçük çocuğum var aklıma bencilce şeyler geliyor. Çocuğumun beni hatırlamasını istiyorum. 17 sene daha yaşarsam iyidir. Çocuk 20'yi bulursa iyidir. Daha yapmak istediğim şeyler var, güzel şeyler yapıyordum gibi şeyler aklıma geldi" ifadeleri ile cevap vererek devam eden Canan Ergüder, programı izleyenleri ve İclal Aydın’ı da duygulandırdı. Sağlık durumunun şu an daha iyi olduğunu belirten Canan Ergüder, tedavisinin devam ettiğine de dikkat çekti.

30 Eki 2021 - 16:55 - Magazin