Masumlar Apartmanı Dizisinde Öyle Bir Sahneye Yer Verildi Ki, İzleyenlerin Tüyleri Ürperdi! Kanalı Değiştirmek İsteseler de Donup Kaldılar...

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda izlenme sayısı giderek artıyor. Her hafta reyting rekorları kıran dizi, izleyenler tarafından büyük beğeni toplamış durumda. Masumlar Apartmanı, yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ederken reytinglerde büyük artış görüldü. İşte haberin tüm detayları…

Gerçek bir hayat hikâyesi ile ekranlara gelen Masumlar Apartmanı, son günlerde sosyal medyada çok konuşulan diziler arasında yer aldı. Her Salı ekranlara gelen dizinin son bölümleri oldukça ilgi çekmiş durumda. Hem ekran başındakileri hem de sosyal medya platformlarındakilerin ilgi odağı olmayı başardı.

Han’ın İnci için yaptıkları Safiye ve Gülben’i çok etkiler. İnciye adeta göz kulak olan Han, son bölümde beğenileri toplamış durumda. Gerçeklere maruz kalan Safiye’nin üstüne birçok kişi gelir. Ancak Safiye için durum hiç göründüğü gibi değildir. Uzun yıllardır yüreğinde taşıdığı büyük yandın giderek alevlenmektedir. Yalnız kalan Safiye’nin kimi kimsesi yoktur artır.

Öte yandan Ege ve Neriman’ın birbirlerine olan yakınlığı giderek artmaktadır. Birlikte vakit geçirmeyi çok seven ikili yakın zamanda aşklarını itiraf edecek mi merak ediliyor. Esat’ın yaptığı hareketten sonra Gülben olayı çok yanlış anlar ve olayları iyice karıştırmak için elinden gelen her şeyi yapmaya başlar.

Masumlar Apartmanı’nın Konusu!

Safiye’nin takıntılı biri olması dizinin akışını iyice ilerletiyor. Hem psikolojik hem çevresine olan zararı ekranlara gelir. 3 kardeş olan Safiye, evdeki takıntılarından dolayı dışarıdaki insanlara olan soğuklukları artmıştır. Han ise hem ailesine hem işine çok düşkün bir kişiliğe sahiptir. Çevresine olan duyarlı davranışı büyük ilgi görmüştür.

İnci’nin bir anda Han’ın karşısına çıkması olayları iyice değiştirir. Mutluluğa ilk adımı İnci ile atmaya karar veren Han, peşine düşerek bu fırsatı kaçırmaz ve İnci için her şeyi göze alır. Han, ailesi tarafından çok büyük tepkilere maruz kalır. Gerçek bir hayat hikâyesi ele alınarak uyarlanan Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT1 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor.

25 Kas 2020 - 08:24 - Medya