Sana Söz Dizisinde Müge Anlı’ya Kim Hayat Verecek? Sana Söz Dizisinin Konusu Nedir? Sana Söz Dizisinin Oyuncuları…

Ekranların yeni dizisi Sana Söz, yakın zamanda seyircisi ile buluşmak için gün saymaya başlıyor. Hikayesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert formatından beslenen Sana Söz dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

Ekranların yeni dizisi Sana Söz, yakın zamanda seyircisi ile buluşmak için gün saymaya başlıyor. Hikayesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert formatından beslenen Sana Söz dizisi, başkarakteri Elif’e aynı formatta bir program sundurarak, seyircisinin karşısına çıkmaya planlıyor. Öte yandan Sana Söz dizisinin oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isim şimdiden yer almış bulunuyor. Peki, Sana Söz dizisinde Müge Anlı’ya kim hayat verecek? Sana Söz dizisinin konusu nedir? İşte, Sana Söz dizisinin oyuncuları…

Yapımcılığını Q3 Medya’nın üstlendiği Sana Söz dizisi, Star TV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. Çekimlerini İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştiren Sana Söz dizisinin hikayesinin Elif’in stüdyosu ile Ömer’in bağlı olduğu emniyet büro amirliği arasında gerçekleşmesi bekleniyor. Suç temalı bir dizi olarak ekranlara gelecek olan Sana Söz dizisindeki Elif’in sunacağı programın Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile olan benzerliği ise, televizyon izleyicisinin gözünden kaçmıyor!

Cinayetleri çözüp, katilleri bulmak için bir program sunan Elif’in eşi avukat Erdem’in sırları ile yüzleşecek olduğu ve bu süre içerisinde emniyet büro amiri Ömer ile güven üzerine kurulu bir ilişki kuracağı hikayeyle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Sana Söz dizisi, yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olmayı planlıyor. Elif’in sunduğu programın Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile olan benzerliği ise, televizyon izleyicisinin şimdiden dikkatini çekmiş bulunuyor. Öte yandan Sana Söz dizisinin Müge Anlı’sına o isim hayat veriyor!

Erkan Petekkaya (Komiser Ömer), Nehir Erdoğan (Elif), Serkan Altunorak (Avukat Erdem), Hivda Zizan Alp (Polis memuru Naz), Aslıhan Kapanşahin (Duru), Ayçin İnci (Ömer komiserin eşi), Atakan Hoşgören (Umut), Cansın Çekili gibi iddialı isimlerin hayat vereceği karakterler ile seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Sana Söz dizisi, bu cuma saat 20.00 itibariyle ekranlara gelmeye başlıyor. Sana Söz dizisinin başkarakterlerinden biri olan Elif, Müge Anlı ile Tatlı Sert formatına benzer bir formatta program sunan bir sunucu olarak hikayedeki yerini alıyor. Öte yandan Sana Söz dizisinin Müge Anlı’sı olacak olan Elif’e ünlü oyuncu Nehir Erdoğan hayat veriyor.

27 Eki 2021 - 14:54 - Dizi Haberleri