Benim Adım Melek Dizisi Ekranlara Her An Veda Edebilir! Bu Sefer Oyuncu Değil Yönetmen Ayrıldı!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Bir Melek’te olan ayrılık sosyal medyada gündem haline geldi. Bu sefer oyuncu değil yönetmen diziden ayrıldı! Bu ayrılığın sebebi halen bilinmese de sosyal medyada bazı tahminler yapılıyor. Dizinin yönetmeni Cem Akyoldaş, sürdürdüğü yönetmenliği bıraktığı haberleri olay oldu. İşte haberin tüm detayları…

Nehir Erdoğan’ın başrolünde yer aldığı Benim Adım Bir Melek dizisi, son ayrılıktan sonra yeni bölümleri nasıl etkilenecek merak ediliyor. Diziden ayrılan yönetmen farklı bir projede yer alacağı tahminleri yapılıyor. Gündem olan ayrılıktan sonra dizinin hikâyesi nasıl etkilenecek bir diğer kafa karıştıran sorulardan bir tanesi oldu.

Yeni sezonu ile ekranlara gelen Benim Adım Bir Melek dizisi, ilk bölümlerinden bu yana büyük bir izleyici kitlesi topladı. Gaziantep’te çekimleri devam eden dizi hem doğallığı ile hem de tarihi yerler açısından adeta görsel şölen kazandırıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda yer alan Cem Akyoldaş, diziden ayrılıp başka bir projeye geçtiği söyleniliyor.

Oyuncuların performanslarında hiçbir sorun olmaması ve hikâyenin çok iyi bir şekilde ilerlemesi bu olaylar ile ilgili değildir diye düşünülüyor. Çekilen yerlerin ve doğanın uyumu ile bütünleşen dizi, ekranlara görsel bir hava katıyor. Geçtiğimiz yıl ekranlara gelen diziye salgın süreci içerisinde kısa bir ara verilmişti.

Dizinin Yönetmeninden İstifa Haberi!

Ardından tekrardan izleyenleri ile buluşan dizide son yaşanan olaylar gündem haline geldi. Başarılı oyuncu kadrosu ile izleyenlerin beğenisi toplayan dizinin yönetmeninden beklenmedik bir karar alındı. Yapılan paylaşımlarda dizinin yönetmeni aynı kanalda yayınlanacak başka bir projede yer alacağına dair ifadeler yer alıyor.

Yeni yılda ekranlara gelecek dizide oyuncu görüşmelerinin başlandığı açıklandı. Cem Akyoldaş’ın diziyi bırakarak başka bir projeye geçmesi şaşkınlıkla karşılandı. Ocak ayı itibari ile ekranlara gelecek yeni dizinin ne olacağı hakkında bir paylaşım yapılmadı. Fakat sosyal medyadan yapılan yorumlarda Benim Adım Bir Melek dizisi gibi başarılı bir diziyi bırakıp ta başka bir projeye geçmenin arkasında farklı sorunların olduğunu belirten izleyici, bu durum karşısında zaten ekranlara gelmiyor arkada oturuyor diye yorumlar da yapıldı.

25 Kas 2020 - 18:55 - Medya