Sen Çal Kapımı Dizisini O İsim Bir Kalemde Sildi! Artık Yeni Dizide Boy Gösterecek! Sosyal Medya Ayağa Kalktı!

Sen Çal Kapımı dizisinin en sevilen ve beğenilen oyuncularından biri olan İsmail Ege Şaşmaz, Sen Çal Kapımı dizisinden ayrıldı. Artık yeni dizide yer alacağını ise duyurdu. Görenlerin ağzı açık kaldı. Farklı projelerde boy gösteren ve 2013 yılında Güneşi Beklerken yapımında ünlenen yakışıklı oyuncu Sen Çal Kapımı dizisinin sevenlerine kötü haberi verdi.

Sadece Güneşi Beklerken yapımında değil aynı zamanda Aşk Yalanı Sever, Aşk Laftan Anlamaz, Lise Devriyesi, Mehmetçik Kutül Amare dizilerinde boy gösterdi. Daha sonra ise Sen Çal Kapımı dizisini sevenleriyle buluşturdu. Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Şaşmaz ise yeni dizide yer alacağını tüm sevenlerine duyurdu.

Hangi Dizide Yer Alacak?

TRT1 ekranlarında yayınlanamaya başladığı ilk günden beri büyük bir merakla ve ilgiyle izlenen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yeni bir transfer gerçekleştirecek. Bu isim Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılmış olan İsmail Ege Şaşmaz’dan başkası değil. Sevilen oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde nasıl bir karaktere hayat verecek henüz belli değil.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın özel haberine göre ise İsmail Ege Şaşmaz, Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle imzaları attı ve hiç beklenmedik bir karaktere hayat verecek. Sevenlerini şaşırtacak olan İsmail Ege Şaşmaz’ın yer alacağı dizide ise birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Kadroyu göklere taşırken senaryosu ise ekran başındakileri büyüleyen Uyanış Büyük Selçuklu en sevilen tarih dizileri arasında yer alıyor.

Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil, Mehmet Özgür, Sevda Erginci, Gürkan Uygun ve Leyda Lydia Tuğutlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tüm tarih sevenlerin dikkatlerini üzerine toplamış bir şekilde ekranlara gelmeye devam ediyor. İsmail Ege Şaşmaz’ında yer alacağı kadronun ise yeniden güçleneceği çok belli. İsmail Ege Şaşmaz’ın ise kariyeri, Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki rolüne göre değişebilecek. İyi reytingleri sayesinde uzun bir süre ekranlarda olacak gibi duran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümleri ise sevenleri tarafından bekleniyor.

28 Kas 2020 - 08:55 - Medya