Gönül Dağı Oyuncuları Ne Kadar Maaş Alıyor? Gönül Dağı Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?

Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı ikinci sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni sezonunda aşkın ve eğlencenin dozunu yükselten Gönül Dağı ile ilgili detaylar haberimizde...

Dizi Haberleri 27.09.2021 - 13:52 27.09.2021 - 13:55

 ilgili her dönem merak edilen ise, oyuncuların bölüm başı kazançları oluyor. Peki, Gönül Dağı oyuncuları ne kadar maaş alıyor? Gönül Dağı oyuncuları bölüm başına ne kadar ücret alıyor? İşte, detaylar…

İki sezondur TRT1 ekranlarındaki yerini olan Gönül Dağı, yazar Mustafa Çiftçi'nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek seyirci karşısına çıkarılıyor. Anadolu coğrafyasında yaşayan üç amcaoğlunun bölgelerindeki sorunlara çözüm getirmek için yaptığı icatları konu alan Gönül Dağı dizisi, Taner ve Dilek’in dillere destan olacak aşkı ile de seyircisinin kalbini ısıtıyor. Köprü Film imzası ile her cumartesi seyirci karşısına çıkan Gönül Dağı hem hikayesi hem de usta oyuncu kadrosuyla en çok izlenen hafta sonu dizileri arasında yer alıyor. Eskişehir Sivrihisar ilçesinde çekimlerine devam eden ve Gedelli kasabında çekildiği gösterilen Gönül Dağı dizisi, oyuncularına ödediği paralar ile de çıtayı bir hayli yükseltiyor!

Birbirinden usta oyuncuları kadrosunda buluşturan gönül Dağı dizisi; Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Hazal Çağlar, Eser Eyüboğlu, Nazlı Pınar Kaya, Serkan Kuru, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Nihan Durukan, Zümre Meğreli, Ulviye Karaca, Sercan İnceer, Güliz Aybay, Onur Gökmen, Ada Nizamoğlu, Cemre Demircan, Samet Arda Mercan, Beril Karademir, Ali Toptaş gibi ünlü oyuncular tarafından ekranlara getiriyor. Bu ünlü isimlerin kazançları ise, görenlerin gözlerini adeta yuvalarından çıkarıyor!

Kazançları ile her dönem izleyicisini merak ettiren Gönül Dağı dizisi oyuncuları, ücretlerini bölüm başı alıyor. Gönül Dağı dizisi başrol karakterleri olan Dilek ve Taner isimlerine hayat veren en Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan’ın Gönül Dağı dizisinden bölüm başı 20 bin ila 40 bin TL arasında bir ücret aldığı iddia ediliyor. Öte yandan Gönül Dağı dizisinde Ramazan rolünü canlandıran Cihat Süvarioğlu ile Veysel ve Cemile karakterlerine hayat veren Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya’nın ise, bölüm başı 10 bin ila 20 bin TL arasındaki bir miktara imza attığı konuşuluyor.