En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Gönül Dağı Dizisi 4. Bölüm Full İzle! 14 Kasım Gönül Dağı Son Bölüm Kesintisiz ve Reklamsız İzle!

Dizi 14.11.2020, 12:53

Ekranların en sevilen ve en beğenilen dizisine ulaşmak için bugün binlerce kişi Google gibi arama motorları üzerinden Gönül Dağı 4. Bölüm izle, Gönül Dağı son bölüm izle gibi sorguları aratarak dizi hakkında geniş bir bilgiye ulaşmak ve kesintisiz, reklamsız dizi keyfi yaşamak istiyor. Bizlerde Alfa Haber Ajansı olarak Gönül Dağı 4. Bölüm izle, Gönül Dağı son bölüm izle gibi sorgularına cevap niteliğinde bir haber hazırladık. Keyifli okumalar dileriz.

Başrollerinde sevilen isimler olan Gülsüm Ali İlhan ve Berk Altan yer alıyor. Bunun yanında ise Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Ferdi Sancar kadronun güçlenmesinde ve hikayenin güzelleşmesi için bulunuyor. Gönül Dağı dizisinin hikayesi ise seyircinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Kuzenleri ile birlikte uçak yapma hayali ile yanıp tutuşan Taner’in tesadüf eseri çocukluk aşkını görmesi ile hikaye başka bir boyuta atlıyor. Yıllardır Dilek ile kavuşmayı ve sevgili olmayı bekleyen Taner’in en büyük hayali ise uçağını uçurmak olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Anadolu’nun bağrından kopmuş olan bu hikaye ise sevenlerinin ilgisini üzerine toplamayı başarıyor.

Gönül Dağı Dizisi 3. Bölümde Neler Yaşandı?

Dizinin yayınlanan bir önceki bölümünde ise seyirci buruk bir şekilde kaldı. Taner’in duygu dolu anlar yaşadığı sahneler seyircinin hayal kırıklığına neden olmuştu. Bunun yanında ise dizinin diğer sahnelerinde macera hiç eksik olmadı.

Yayınlan son bölümde Taner karakteri yıllar sonra görmüş olduğu Dilek’in nişanlı olduğunu öğrenir ve yıkılır. Bu olayın üstünü kapatmak ve acısını bastırmak için ise bütün aklını işine tekrar odaklar. Tüm gün boyunca uçağını uçurmak ve yapımı yapmak için uğraşan Taner’in halini ise Muammer fark eder ve onunda mutlu bir yuva kurması gerektiğini düşünür ve Taner’i evlendirmek ister. Dilek ise çoktan ayrılmış olduğu eski nişanlısı Serdar’ı kasaban göndermek için düşünmeye çalışır. Fakat Serdar Dilek’i çok sevdiği için onu bırakmak istemez. Taner’in başındaki diğer bir dert ise Selami’nin ona açmış olduğu davadır.

Gönül Dağı Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Gönül Dağı dizisinin beklenen yeni bölümü ise bu akşam TRT1 ekranlarından seyircisiyle buluşacak. Dizinin yeni bölümün fragmanı ise yayınlandı. Taner ve Dilek’in birbirleri ile sevgili olup olmayacağı ise merak ediliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@