Gönül Dağı Asuman Kimdir? Hazal Çağlar Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Hazal Çağlar Ne Kadar Kazanıyor, Nasıl Ünlü Olmuştur?

Gönül Dağı dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Asuman, ekranların hem güzel hem de başarılı bir ismine emanet edildi. İşte Hazal Çağlar ile ilgili detaylar...

Magazin 18.10.2021 - 20:33 18.10.2021 - 20:33

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni olan Gönül Dağı dizisi, ikinci sezonu ile seyircisinin karşısındaki yerini almayı başardı. Çekimlerini Eskişehir’de gerçekleştiren ve eşsiz bir bozkır coğrafyası manzarası sunan Gönül Dağı dizisi, usta oyuncu kadrosu ile de seyircisinden ikinci kez onay aldı. Öte yandan Gönül Dağı dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Asuman, ekranların hem güzel hem de başarılı bir ismine emanet edildi! Peki, Gönül Dağı Asuman kimdir? Hazal Çağlar kaç yaşındadır, nerelidir? Hazal Çağlar ne kadar kazanıyor, nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Gedelli adındaki bir kasabada yaşayan üç tane amcaoğlunun yaşadıkları coğrafyanın şartlarını değiştirmek için yaptığı icatları konu alan Gönül Dağı dizisi, geçtiğimiz haftalarda ikinci sezonuna başladı. Yeni sezonunda hikayesinde Asuman ve Ramazan üzerine odaklayan Gönül Dağı dizisi, yeniden reytingler kırmaya başladı. Yeni sezonunda Asuman karakteri ile seyircisinin dikkatini çeken Gönül Dağı dizisi, karakteri emanet ettiği isme, bir de şarkı söyletti!

Gönül Dağı dizisinin Asuman karakterine hayat vermeye başlayan Hazal Çağlar, Kamuran ve Gedelli Belediye Başkanı Münir’in kızını canlandırmaya başladı. Taner’in amcaoğullarından biri olan Ramazan’ın da büyük aşkı olan Asuman karakteri ile bir hayli beğenilen Hazal Çağlar, dizide seslendirdiği Ervah-ı Ezelden türküsü ile de bir hayli beğenildi. Oyunculuğunun yanı sıra, sesi ve güzelliği ile de bir hayli beğenilen Hazal Çağlar, bu sezonun en çok konuşulan isimlerinden biri oldu!

hazal çağlar (2)

Genç oyuncularından biri olan ve henüz kariyerinin başında olan Hazal Çağlar, 1996 tarihinde dünyaya geldi. Oyunculuk hayalleri için kollarını sıvayan Hazal Çağlar, önce No 10 Studio’da Temel Oyunculuk eğitimi aldı. Ardından Metin Balekoğlu’ndan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan Hazal Çağlar, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü de başarı ile bitirdi. Eğitimini tamamladıktan sonra iki ayrı dizide rol alan Hazal Çağlar, ilk olarak Aile Hükümeti filminde rol aldı. Bu rolü ile bir hayli beğenilen Hazal Çağlar, geçtiğimiz sezon Gönül Dağı dizisinin Asuman’ı olarak seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Öte yandan Hasan Güngör Menajerlik şirketi ile çalışan Hazal Çağlar’ın ikinci rolü olan Gönül Dağı dizisinden ne kadar kazandığı ise henüz ortaya çıkmadı.