Gönül Dağı Alper Kimdir? Kerim Tuna Kaba Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Kerim Tuna Kaba Ne Kadar Kazanıyor?

Gönül Dağı dizisinin en beğenilen karakterlerinden biri ise, bu sezon Alper oldu. Sizde başarılı oyuncu ile ilgili detaylı bilgiler arıyorsanız işte size ayrıntılar...

Magazin 07.10.2021 - 15:34 07.10.2021 - 15:37

Ekranların fenomen yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisi, ikinci sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Yeni sezonunda sevilen karakterleri ile ekranlara gelmeye devam eden Gönül Dağı dizisinin en beğenilen karakterlerinden biri ise, bu sezon Alper oldu. Bir çocuk oyuncu tarafından canlandırılan Alper, seyircinin onayını da aldı. Peki, Gönül Dağı Alper kimdir? Kerim Tuna Kaba kaç yaşındadır, nerelidir? Kerim Tuna Kaba ne kadar kazanıyor, nasıl ünlü olmuştur? İşte, detaylar…

Gönül Dağı dizisinin Alper karakterine hayat vermeye başlayan Kerim Tuna Kaba, kısa oyunculuk deneyiminde pek çok başarılı işe imza attı. Yay burcu olan Kerim Tuna Kaba, 2010 yılının Aralık ayında dünyaya geldi. Nerde doğduğu ve aslen nereli olduğu bilinmeyen Kerim Tuna Kaba, ilk dizi deneyimini Siyah Beyaz Aşk isimli dizide yaşadı. Bu dizide Savcı Yiğit Aslan karakterinin çocukluk yıllarını canlandıran Kerim Tuna Kaba, bu rolü ile bir hayli beğenildi. Ardından Kanal D ekranlarının fenomen yapımlarından olan Leke isimli dizide rol alan Kerim Tuna Kaba, bu dizide ise, Murat karakterini canlandırdı. Dizilerin yanı sıra filmlerde de rol alan Kerim Tuna Kaba, şimdiden üne kavuştu!

tuna kaba-1

Şimdilerde 11 yaşında olan Kerim Tuna Kaba, genç yaşına rağmen pek çok projede rol aldı. Hem dizi hem de filmlerde oynayan Kerim Tuna Kaba, sinemanın gişe rekortmeni filmlerinde de oynadı. İlk sinema oyunculuğu deneyimini Güzelliğin Portresi isimli film ile yaşayan Kerim Tuna Kaba, devam eden yıllarda Hedefim Sensin ve İçimde Akan Nehir gibi filmlerde de rol aldı. Gişe rekortmeni ve Cem Yılmaz filmi olan Arif V 216 isimli projede de rol alan Kerim Tuna Kaba, bu filmde Bob Marley Faruk’un çocukluğunu canlandırdı. Dizi ve filmlerin yanı sıra reklam filmlerinde de rol alan Kerim Tuna Kaba, şimdiden ünlü oldu!

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Kerim Tuna Kaba, genç yaşta pek çok farklı projede rol almaya başladı. Dizi ve film projelerinin yanı sıra reklam filmlerinin de aranan çocuk oyuncusu yüzüne dönüşen Kerim Tuna Kaba; Oreo, Brillant Perde ve Defacto gibi markaların çeşitli reklamlarında rol aldı. Şimdilerde Sevinç & Meltem Menajerlik Ajansı’na bağlı olarak oyunculuk yapmaya devam eden Kerim Tuna Kaba, iki sezondur Gönül Dağı dizisinin Alper karakteri olarak seyircisinin karşısına çıkmaya başladı. Öte yandan Kerim Tuna Kaba’nın Gönül Dağı dizisinden ne kadar kazandığı bilinmese de yaşıtlarının diğer dizilerden bölüm başı 5 bin TL aldığı ortay çıktı.