Gerçek İstanbul sosyete pazarı Ankara hangi günler açık? Gerçek İstanbul sosyete pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?

Ankaralı bayanların en çok tercih ettiği sosyete pazarları arasında yer alan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı, başkentin her yerinden yoğun ilgi görmektedir.

Yaşam 18.10.2021 - 21:10 18.10.2021 - 21:10

Gerçek İstanbul sosyete pazarı Ankara Özellikle sabahın ilk saatlerinde pazarın kurulduğu yere gelen bayanlar, giyimden elektronik eşyalara, ev eşyalarında mutfak malzemelerine, takılardan gümüş aksesuarlara, yiyeceklerden içeceklere kadar çok çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ankara genelinde pek çok şubesi bulunan gerçek İstanbul Sosyete Pazarı, Dekocity avm şubesinde de başkent genelinden bayanları ağırlamaya devam etmektedir. Binlerce çeşit ürünün çok uygun fiyatlarla satışa sunulduğu Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'nda dilediğiniz ürünü bulabilir ve çok ucuz fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ayakkabıdan takılara, elektronik aletlerden ev eşyalarına, elbiselerden aksesuarlara ve hatta yiyecek içecek gibi gıda ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı, haftanın sadece belirli günlerinde hizmet vermektedir. Diğer sosyete pazarlarında olduğu gibi haftanın belirli günlerinde hizmet veren bu sosyete pazarında orijinalini aratmayan neredeyse birebir giyim ürünleri bulunmaktadır. Piyasa fiyatlarının çok altında ücretlendirilen bu giyim ürünlerinden bedeninize ve renk zevkinize göre en uygun olanını kolaylıkla bulabilir ve daha önce hiç duymadığınız fiyatlardan yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ankara'nın dört bir yanından her hafta on binlerce bayanı ağırlayan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'nın hangi günler hizmet verdiği de merak konusu olmaktadır.

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Açık Olduğu Günler

Haftanın sadece belirli günleri Ankaralılara hizmet veren Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı, çok yoğun bir ilgi görmektedir. Başkentin çeşitli noktalarından gelen her yaştan bayanlar, aradıkları ürünleri çok düşük fiyatlarla satın alabilme imkanına sahip olmaktadır. Eğer siz de Ankara'da Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'na gitmek istiyorsanız pazarın açık olduğu günlerde başkent genelinde belirli noktalardan kalkan ücretsiz servisleri kullanabilirsiniz.

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı haftanın salı, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri açıktır. Haftanın beş günü Ankara'nın en büyük Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı başkentli ziyaretçilerini beklemektedir. En uygun fiyatlarla aradıkları eşyalara ulaşmak isteyen başkentli bayanlar, çeşitli semtlerden ve ilçelerden hareket eden ücretsiz servisler aracılığıyla Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'na ulaşım yapabilmektedir. Bunun yanı sıra ücretsiz servis dışında kendi araçları ile sosyete pazarına gelmek isteyen vatandaşlar için de ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır. Sosyete pazarının bulunduğu lokasyonda araçlarını güvenle park edebilecekleri park yerleri mevcuttur.

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Servis Durakları

Ünü başkent dışına çıktığı için civar illerden de Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'nı görmeye gelen bayanlar, pazar yerine ücretsiz ulaşım imkanı sunan servislerin hangi noktalardan hareket ettiğini merak etmektedir. Ankara'nın pek çok ilçesinden ve semtinden hareket eden servisler sayesinde size en yakın noktadan çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde pazar yerine ulaşabilirsiniz. Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'na giden servisler Ankara'nın şu noktalarından hareket etmektedir:

Ümitköy Konutkent servis noktası

Uludağ Kebap Atabilge servis noktası

Yaşamkent Atabilge servis noktası

Toki Turkuaz servis noktası

Bahçeli Emek servis noktası

Eryaman Okyanus servis noktası

Kaşmir Göksu servis noktası

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Nerede?

Ankara Ümitköy Dekocity AVM içinde 2002 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı, tam 7 bin metrekare alan üzerine kurulu olup, müşterilere en rahat ve kaliteli bir şekilde ucuz alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Gıdadan, bay bayan çocuk spor ayakkabılarına, tül perdeden züccaciyeye, iç çamaşırından oyuncaklara, giyim çeşitlerinde organik ve yöresel ürünlere, çantalardan nevresim çeşitlerine kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünler oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Standlarla ilgili bilgiler hakkında detaylı bilgileri ve ulaşım noktalarını Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'nın resmi internet sitesi üzerinden edinebilirsiniz.

Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Servis Saatleri

Başkentin tüm ilçelerinden hareket eden servislerin saatlerine ve güncel duraklarına Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'nın internet sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ankara'nın her yerine servis imkanı sunan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı, klimalı ve rahat servisleri ile hem güvenli hem de konforlu ulaşım sağlamaktadır. Deri ayakkabılarda yarı fiyatına indirimler yapan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı'nda hafytanın 5 günü profesyonel hizmet sunulmaktadır