En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Gelinim Mutfakta 554. Bölüm Canlı İzle! Gelinim Mutfakta 15 Ekim Çeyrek Altının Sahibi Kim Oldu?

Dizi 15.10.2020, 11:29

Gelinim Mutfakta 554. Bölüm izle Gelinim Mutfakta son bölüm izle sorguları Google üzerinden aratılan sorgular arasında yer almaktadır. Ekranların el lezzetli yarışması olan Gelinim Mutfakta’da heyecan hiç azalmıyor. Her yeni bölümünde farklı bir heyecanın yaşandığı yarışmada sular durulmuyor. Bu heyecana ortak olmak isteyen izleyiciler ise Gelinim Mutfakta 554. Bölüm izle Gelinim Mutfakta son bölüm izle sorgularını aratarak yarışmaya ulaşmak istiyor. Haberimizin içerisinden hem yarışma hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz hem de video seçeneğinden yararlanarak eski ve yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 554. Bölüm Canlı İzle!

Uzun zamandır sevenleri ile buluşan Gelinim Mutfakta her hafta farklı bir gelini yarışmaya katarak eğlenceyi doruklara çıkarıyor. Çok sevilen yarışmada ise gelin ve kaynanalar takım olarak yarışıyor. Haftanın birincisine beş altın bilezik verilirken günün birincisine ise çeyrek altın veriliyor. Hem hafta birincisi hem de gün birincisi olmaya çalışan gelinler ise kıyasıya rekabet ediyor. Renkli yarışmanın sunuculuğunu ise Onur Büyüktopçu yapıyor. Gelinlerinin tabaklarını bilmeyen kaynanalar tabaklara puan veriyor. Puanlar ise gün sonunda toplanıyor ve günün birincisi seçiliyor. Ekranların en sevilen yemek yarışması hız kesmeden saat 13.15’de Kanal D ekranlarından sevenleri ile buluşuyor.

 Gelinim Mutfakta 14 Ekim Günün Birincisi Kim Oldu?

Dün yayınlanan programda yine rekabet yarışmacıları etkisi altına aldı. Haftanın finaline sayılı günler kalmışken gelinler birinci olmak için hırsla yemeklerini yapıyorlar. Dün yayınlanan programda birinci olan gelin ise Aysun oldu. 17 puan alarak günün birincisi olan Aysun çeyrek altının sahibi oldu. Zeynep ise 12 puan alarak ikinci sırada yer aldı. İlayda ise 11 puan aldı ve üçüncü sıraya geçti. Haftaya yeni katılan yarışmacı Nurcan ise 9 puan alarak sonuncu sırada yerini aldı.

Gelinim Mutfakta 15 Ekim Puan Durumu Belli Mi?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümü ise henüz yayınlanmadı. Bu yüzden puan durumları ise henüz belli değil. Kanal D ekranlarından sevenleri ile buluşacak olan Gelinim Mutfakta yarışması saat 13.15’te seyircisi ile buluşacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@