FOX TV ekranlarının yeni dizisi olması beklenen Misafir, yayına başlamadan meraklılarını şoke edecek bir karar aldı. 4 Kasım 2021 Perşembe günü, yayına başlaması beklenen Misafir dizisi, FOX TV ekranlarının yayın akışındaki yerini almadı. Dizinin yayınlanmayacağını düşünmeye başlayan televizyon izleyicisi, Misafir’in dizisinin yayına başlamadan kaldırıp, kaldırılmadığını merak etmeye başladı. Peki, Misafir dizisi yayına başlamadan kaldırıldı mı? İşte, detaylar…

Bir süredir oğlu Fikret Ali ile ilgilenmek için ekranlardan uzak kalan Hazal Kaya’yı seyircisi ile buluşturacak olan Misafir dizisi, daha yayına başlamadan üzücü bir haber verdi. OASIS isimli diziden senaryoya uyarlanan ve Gece isimli genç bir kadının hafızasını kaybetmesi ile değişen hayatını konu alan Misafir dizisi, 4 Kasım 2021 Perşembe günü FOX TV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkması bekleniyordu. Başrollerinde Hazal Kaya’nın yanı sıra Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ı da bulunduran Misafir dizisi için yayıncı kuruluş FOX TV yeni bir karar aldı!

Özellikle de uzun süredir ekranlardan uzak olan Hazal Kaya’nın hayranları tarafından dört göz ile beklenen Misafir dizisi, fragmanları ile seyircisinin karşısına çıkmaya başlamıştı. Şimdiden yoğun bir ilgi gören Misafir dizisi, bitirilen Uzak Diyarın Masalı dizisinin yerine getirilmiş ve 4 Kasım 2021 Perşembe günü itibariyle seyircisinin karşısına çıkacağını duyurmuştu. O günden bugüne televizyon izleyicisi tarafından büyük bir merak ile beklenilen Misafir dizisi, yayına başlayacağı tarihte değişiklik yapma kararı aldı!

Misafir dizisinin yapımcı firması Med Yapım’ın instagram hesabından yayınlanan fragmanın altına diziyle ilgili yeterince tanıtım çalışması yapılmadığı yönünde yorumlar yapılmış ve bu yorumlara pek çok sosyal medya kullanıcısı da destek vermişti. Konuyu dikkate alan Med Yapım ve FOX TV ortak bir karar verdi. Dizinin ekranlara gelme tarihinde bir öteleme yapan FOX TV, 4 Kasım 2021 Perşembe gününden vazgeçti. Dün ikinci tanıtım fragmanını yayınlayan Misafir dizisinin 11 Kasım 2021 Perşembe günü itibariyle seyircisinin karşısına çıkmaya başlayacağı öğrenildi. Dizinin tanıtımının daha fazla yapılması isteyen Hazal Kaya hayranları ise, bu durumu özgü dolu sözler ile karşıladı.