- 11 Oca 2022 - 13:49 G: 11 Oca 2022 - 13:50

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada evin içinde fare görmek ne anlama gelir?

Bir kimsenin rüyasında fare görmesi, yorumcular tarafından rüya görenin durumuna ve rüyada farenin nasıl göründüğüne göre oldukça farklı yorumlanmaktadır.

Bir kimsenin rüyasında fare görmesi, yorumcular tarafından rüya görenin durumuna ve rüyada farenin nasıl göründüğüne göre oldukça farklı yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Yorumları ve Anlamları, Bir kimsenin rüyasında fare görmesi. yorumcular tarafından rüya görenin durumuna ve rüyada farenin nasıl göründüğüne göre oldukça farklı yorumlanmaktadır. Rüyada fare görmek kimi yorumculara göre bolluğu ve bereketi çağrıştırır. Çünkü fareler çoğunlukla yiyeceğin olduğu yerlerde yaşarlar. Fakat bazı yorumculara göre ise fare büyük bir mal kaybına uğramaya ve maddi hasara delalet eder. İmam Nablusi (r.a) ise fare görmeyi şöyle yorumlar; rüyada görülen bir fare fesat ve kem gözlü birinin varlığına işaretten rüyada birden fazla fare görmek, bolluğa berekete ve mal varlığının artmasına delalettir.

Rüyada fare görmek kimi yorumculara göre gören kişiye göre değişmektedir. Rüyayı göre bir kimse kadınsa ve evliyse çok fazla çocuk sahibi olmaya, rüyayı gören erkekse çok fazla mal sahibi olmak olarak yorumlanabilir. Cabir ül Magribi (r.a) ise rüyada fare görmeyi şu şekilde yorumlar; fareyi evin içinde görmek maddi anlamda sıkıntılar yaşamaya delaletken, fareyi evin dışında görmek ise kötü niyetli bir kadının varlığına işaret eder.

Rüyada Fare Yakaladığını Görmek

Bir kimse rüyasında fare yakalarsa, bu onun çevresindeki düşmanını alt edeceği olarak yorumlanır. Rüyasında fare yakaladığını gören bir kimsenin düşmanı genellikle zayıf ve hilekardır. Bu düşmanı fark edeceğinize ve onun kötülüklerinden emin olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyasında fare öldüren bir kimsenin gizli bir düşmanı var demektir. Çevrenizde küçük hesaplar peşinde olan ve sizi yenmeye emin bir düşmanınız var demektir. Bir kimse rüyasında fare öldürdüğünü görürse bu kimsenin çevresinde art niyetli bir yakını var demektir. Yakın zamanda sizde bu kişiyi fark ederek onun hamlelerine karşı daha uyanık ve daha temkinli davranmaya başlyacaksınız.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüyasında fare tarafından ısırıldığı görmek yüzleşmeye delalettir. Uzun zamandır çevrenizde gördüğünüz ve düşmanlığını bildiğiniz bir kimse karşısında hesap vakti gelmiş demektir. Rüyada fare tarafından ısırıldığını görmek bu hesaplaşma veya yüzleşmeden zararlı çıkadcağınıza işaret eder. Düşmanınızla yapacağınız bu görüşme size yara verecektir. Rüyada fare ısırması kimi yorumculara göre ise mal kaybı yaşamak olarak yorumlanır. fakat yaşayacağınız bu kayıp küçük çapta olup sizden pek bir şey eksiltmeyecek demektir. Bazen de rüyada fare ısırması küçük bir rahatsızlık yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüyasında küçük bir fare gören kimse gittikçe kötüye giden bir maddi durumun içine girebilir. Rüyada fare görmek eğer fare yavru ise çevrenizde bulunan sinsi bir düşmanın size yakın zamanda maddi açıdan oldukça zarar verecek hamleler yapmasına delalet eder. Eğer bir kadın rüyasında küçük bir fare görüyorsa kötü niyetli bir erkek yüzünden mal kaybı yaşayacağına, eğer bir erkek rüyasında yavru fare görüyorsa kötü niyetli bir kadın yüzünden maddi sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyasında küçük ve yavru bir fare gören kadın yada erkeğin gündelik yaşamında birine güvenerek ticari hamleler yapmamasında fayda vardır.

Rüyada Eve Fare Girdiğini Görmek

Rüyasında bir fareyi evde gören kişi yakın zamanda bir dostu tarafından ihanete uğratılacaktır. Rüyasında evin içinde fare gören bir kimsenin evine girip çıkan bir dostu ona tahmin etmediği bir konudan ihanet edecek ve onu zarara uğratacaktır. Bazı yorumculara göre ise rüyada eve fare girdiğini görmek o evde yakın zamanda bolluk ve bereketin olacağına, rızıkların artacağına ve beklenmedik bir yerden para geleceğine işaret eder. İmamı Gazali (r.a) yorumuna göre ise rüyada eve fare girdiğini ve onu gözden kaçırdığını görmek kişinin sıkıntılar yaşayacağına işaret ederken, eve girip gözden kaçmayan ve yakalanan bir fare yakın zamanda o ev içinde bolluğun olacağına ve bunun helal yönden gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyasında kara fare gören kimse boş bir hayat yaşıyor demektir. Rüyasında siyah fare gören kimseler hayatta hiçbir şey için çabalamayan hayatını aylak olarak geçiren insanlar olarak yorumlanır. Rüyasında siyah fare gören kimseler bir an evvel yaşadıkları bu hayattan kurtulmalı ve kendine yeni bir düzen kurmalıdır. Bazı yorumcular için ise siyah fare görmek haksız kazanç olarak yorumlanır. evin içinde siyah fare gören bir kimsenin yakın zamanda haksız olarak zenginleşeceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyasında gördükleri fare beyaz olan kimseler için rüyası pek iyiye yorumlanmaz. Yakın zamanda sıkıntılı ve zor günler geçirmeye delalet eder. Rüyada beyaz fare görmek çoğu yorumcu tarafından uğursuz ve olumsuz hadiseler olarak yorumlanır. Rüyada görülen beyaz fare sıkıntılı ve zor günler geçirmeye delalet eder. Rüya sahibinin hayatının kötüye gideceği, eğer dikkat etmezse her şeyini kaybeceği şeklinde yorumlanır. İbn-i Sirin (r.a) ise rüyada beyaz fare görmeyi def edilemeyecek bir hastalık olarak yorumlar.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyasında fare kapanı gördüğünü fark eden kimseler için rüyası kandırılmaya ve zor duruma düşmeye yorumlanır. Eğer bir kimse rüyasında fare kapanı görmüşse birilerinin hile ile mallarını elinden almaya çalışmasına, bir kimsenin yalanlarına maruz kalmaya ve ihanete uğramaya delalet eder. Eğer rüyada görülen fare kapanı boş ise tüm bunlardan zararsız kurtulmaya, eğer fare kapanında bir fare var ise yakın zamanda bu kişilerden zarar görmeye yorumlanır.

11 Oca 2022 - 13:49 - Rüya Tabirleri


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Alfa Haber Ajansı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alfa Haber Ajansı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Alfa Haber Ajansı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Alfa Haber Ajansı değil haberi geçen ajanstır.