Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Teksoy Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
Teksoy Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
Sektör Reklam Ajansı
İl / İlçe Gaziantep / Şahinbey
Web Sitesi
Telefon 05325969791

17. KATA KADAR ÇIKAN ASANSÖR SİSTEMİMİZLE SİZLERE DAHA İYİSİNİ SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ. Gaziantep evden eve nakliyat asansörlü ev eşyası taşıma ile evden eve taşıma fiyatları da sizlerin hizmetindedir.Ev eşyası taşıma firmanız.

ASANSÖR SİSTEMİMİZLE SİZLERE DAHA İYİSİNİ SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ. Evinizin daha sağlılklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı, taşımanın asansörle ya da asansörsüz yapılacağı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşıma başlar.

Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Firmamız daima koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri müşteriyi getirir sloganıyla hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmektedir. Önceden bu yana gaziantep evden eve asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık firmaları, gaziantep evden eve nakliyat şirketleri ile fiyatları cazipliği sunuyoruz. 

https://www.facebook.com/teksoytasima/videos/328057534448780/

Adres: düğmeci mahallesi istasyon cad veliç pasajı kat. 2.no.218

Gelişmelerden Haberdar Olun

@