Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Kentpark AVM Altın Çizgi | Adres, telefon ve çalışma saatleri
Kentpark AVM Altın Çizgi | Adres, telefon ve çalışma saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon 0 (312) 219 92 10

Kentpark AVM Altın Çizgi

Takı ve aksesuar seçiminde tercihini altından yana kullananlar, Altın Çizgi kuyumculuk’ta karar kılacaklar. Altın, kişiler tarafından hem yatırım yapmak adına hem de şık ve zarif bir görüntü elde etmek adına kullanılır. Altının bir diğer özelliği, hiçbir zaman sıcak nedeniyle deforme olmamasıdır. Bu nedenle altın, her zaman diğer aksesuarlardan bir adım önde olacaktır. Altının farklı sanayilerde kullanılması durumu söz konusudur ancak altın, daha çok ziynet eşyası olarak literatürde yerini almıştır. Küpe, yüzük, kolye, bileklik çeşitleri ayrı ayrı Kentpark Avm Altın Çizgi mağazamızdan temin edilebilecekken aynı zamanda set olarak da kişiler altın aksesuarlar satın alabilir.

Pırlanta ve Elmas Sevenler Altın Çizgi’de Buluşuyor

Altın Çizgi kuyumculuk, yalnızca altın değil aynı zamanda pırlanta ve elmas ürünlerin de satışını yapar. Pırlantalarda;

  • Tektaş,
  • Beştaş,
  • Renkli taşlar,
  • Bileklikler,
  • Kolyeler,
  • Küpeler
  • Kolye

Bulunur. Safir, yakut, zümrüt elmas seçenekleri ise, müşterilerin zevkine göre farklı desenlerde ve işlemelerde mevcuttur. Sizler de eğer özel bir gün için hediye almak yahut yalnızca kendinizi ödüllendirmek için güzel bir aksesuar arayışında iseniz, tercihinizi pırlanta ya da elmastan yana kullanabilirsiniz. Altın çizgi dönem dönem farklı konseptlerde pırlanta ya da altın koleksiyon tasarım ürünleri de üretir. Sınırlı sayıda üretilen tasarımlar çabuk tükendiğinden, satın almak için acele etmek gerekir. Özel olmanın farkını hisset mottosu benimsemiş olan Kentpark Avm Altın Çizgi ile sizler de kendinizi özel hissedeceksiniz.

Kentpark AVM takı mağazaları arasında yer alan ve yüksek satış rakamlarına ulaştığı için dikkate değer bir başarı sergileyen Altın Çizgi markası ile siz de şıklığı yaşamanın keyfini çıkarın. Koleksiyonlarda yer alan ürünler ünlü tasarımcıların imzası ile çıkar. Bu sayede modanın zerafetle yansıttığı şıklık profesyonellikle buluşmuş olur. Siz de Altın Çizgi mağaza raflarında yer alan;

Kentpark AVM Altın Çizgi mağazası müşterilerine sunmuş olduğu ürünleri onlarca farklı modelde sunar. Bu sayede müşteriler aradıklarını bulmakta hiç zorlanmadan alışveriş yapmış olurlar. Koleksiyon ürünleri, farklı renklerdedir. Neon renklerden tutun, pastel renklerin soluk tonlarına kadar hepsi tek çatı altında bulunabilir.

Kentpark AVM Altın Çizgi Mağazası Müşterilerine Son Modayı Veriyor

Kentpark AVM takı mağazalarından son moda marka Altın Çizgi ile siz de modanın kalbini tutun! Birbirinden renkli tasarımlar, son moda trendlerine uygun Altın Çizgi’ye has desenler, modern ve minimal çizgiler, raflarda keşif edilmek için var! Yoksa siz henüz Altın Çizgi ürünlerini keşif etmediniz mi? O halde avantajlı fiyatlardan yararlanmak, son moda trendlerini yakalamak için siz de en kısa zaman içinde Kentpark AVM Altın Çizgi mağazasını ziyaret edin!

Adres: Mustafa Kemal, Eskişehir Yolu 7. Km No:164 D:Zemin Kat, 06800

Gelişmelerden Haberdar Olun

@