Firma Rehberi

Cemil Usta Akçaabat Köfte | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Cemil Usta Akçaabat Köfte | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon (0312) 219 95 61

Cemil Usta Akçaabat Köfte

Yemeklerini alışveriş merkezlerinde yemek isteyen kişiler Kentpark Avm restoranlarına başvurabilirler. Bu restoranlar arasında da Cemil Usta Akçaabat Köfte, özellikle köfte severlerin en çok tercih ettiği yerlerdendir. Fakat Cemil Usta Akçaabat Köfte menüsünde yalnızca köfte yoktur. Her damak zevkine uygun lezzetler yine Cemil Usta Akçaabat Köfte’de mevcuttur. Cemil Usta Akçaabat Köfte menüsünde yer alan yiyeceklerden bazıları şu şekildedir:

  • Tavuk ızgara,

  • Tavuk şiş,

  • Hamburger,

  • Akçaabat piyazı,

  • Çorba.

Kentpark Avm Cemil Usta Akçaabat Köfte’de bunların dışında birbirinden lezzetli tatlıların yenebilmesi mümkündür.

Kampanyalı Menü Fırsatları İçin Cemil Usta Akçaabat Köfte

Akçaabat’a özgü yemeklerin tadına bakılabilmesi için Kentpark Avm restoranı Cemil Usta Akçaabat Köfte’ye gelinebilir. Örneğin bu restoranın müşterilerine sunduğu lezzetler arasında Karadeniz’in en meşhur yiyeceklerinden birisi olan Kuymak vardır. En lezzetli Kuymak’ın yenilebilmesi için de Cemil Usta Akçaabat Köfte gelinmesi gereklidir.

Bunların yanı sıra Cemil Usta Akçaabat Köfte pek çok farklı yemek sunuyor. Bu yemekler de en özel fiyatlar ile müşterileri ile buluşuyor. Cemil Usta Akçaabat Köfte’nin farklı ekonomik menüleri mevcuttur. Bu menüler sayesinde daha az ücret ödeyerek lezzetli yemekler ile doyabilmek mümkündür. Ayrıca Cemil Usta Akçaabat Köfte zaman zaman iki kişi için bazı fırsatlar da yapmaktadır. Bu fırsatları sayesinde de alışveriş merkezinde yemek yiyecek olan pek çok kişi Kentpark Avm Cemil Usta Akçaabat Köfte’yi tercih etmektedir.

Adres: Mustafa Kemal, Kentpark AVM 164 C, 06510 Çankaya/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@