Firma Rehberi

Cellini | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Cellini | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon (0312) 219 92 80

Cellini

Kentpark AVM masaj koltuğu mağazası arasında yer alan bir dünya markası Cellini ile biraz rahatlamaya ne dersiniz? Yüksek satış rakamlarına ulaşarak başarısı ile dikkat çeken marka, müşterilerine konforu masaj koltukları ve masaj cihazları ile birlikte sunuyor. Cellini mağaza raflarında farklı modellerde koltuklar ve cihazlar bulunuyor.

  • Ev tipi koltuklar

  • Baba koltuğu

  • Ofis masaj koltuğu

  • Jetonlu ticari, markanın en çok satılan masaj koltukları arasında yer alıyor.

Kentpark AVM Cellini mağazası denildiği zaman insanların aklına bir koltuktan çok daha fazlası geliyor. Markanın masaj cihazları da yok satıyor. Portatif masaj aletleri ve spor cihazları insanların rahatlamasına yardımcı oluyor.

Siz de Kentpark AVM Cellini Mağazasını Ziyaret Edin, Kendi Masörünüz Olun!

Kentpark AVM masaj koltuğu mağazasından Cellini ile kendi masörünüz olmak istemez misiniz? Bundan sonra masör aramak yok, masaj yaptırmak için tonlarca para ödemek yok! Cellini ile masaj her zaman elinizin altında ve ev konforunda. Üstelik masaj yaptırmak hesaplı da.

Yoksa siz hala Cellini markasının birbirinden rahat masaj cihazlarını keşif etmediniz mi? Daha fazla zaman kayıp etmeyin deriz. Ofiste masajlı koltuğu tercih ederek rahat çalışmak, evinize baba koltuğu modelli Cellini masaj aletlerini alarak kendi masörünüz olmak için keşif yapmaya başlayın. Yapmanız gereken tek şey Kentpark AVM Cellini mağazasını ziyaret etmek!

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7. Km. Kentpark Alışveriş Merkezi 164/1 D:101/A, 06510 Çankaya/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@