Firma Rehberi

Carter's | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Carter's | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon (0312) 219 92 11

Carter's

Güvenilir çocuk ve bebek kıyafetleri için hangi Kentpark Avm çocuk giyim mağazalarının tercih edilmesi gerektiği ailelerin kafalarını karıştırabilir. Fakat Carter's’a gelen kişiler istedikleri ürünleri kafaları rahat bir şekilde alabilir. Carter's’ın ürünleri oldukça güvenilir olmasının yanı sıra aynı zamanda her bütçeye de uygundur.

Bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birisi kıyafettir. Hem çok sık kirlenmesi hem de bebeklerin hızlı bir şekilde büyümesinden dolayı ailelerin en çok para harcadığı şeylerden birisi kıyafetler haline geliyor. Bundan dolayı pek çok kişi kaliteli aynı zaman da ekonomik ürünler arıyor. Bu kıyafetlerin de alınabilmesi için en iyi adreslerden arasında Kentpark Avm Carter's vardır.

Birbirinden Farklı Onlarca Ürün Kentpark Avm Carter's’da

Bebeklerin ve çocukların tüm kıyafet ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için Kentpark Avm çocuk giyim mağazası Carter's’a gelinmesi yeterlidir. Carter's bebeklere ve çocuklara göre en rahat kıyafetlerin satışını yapmaktadır. Carter's mağazası aracılığıyla alınabilecek kıyafetlerden bazıları şu şekildedir:

  • Tulumlar,

  • Alt gruplar,

  • Ayakkabı ve patikler,

  • Elbiseler,

  • Mayolar.

Tüm bu kıyafetlerin yanı sıra kız ve erkek bebeklerine uygun oyun halıları da yine Carter's’ta mevcuttur. Kendi çocuğunun yanı sıra arkadaşlarının da çocuklarına hediye almak isteyen kişiler kaliteli kıyafet almak istiyorlarsa Carter's mağazasına gelmelidir. Carter's her bebeğe ve çocuğa uygun giyim ürünlerini sunmaktadır. Bundan dolayı da çocuk giyimi konusunda ilk akla gelen mağazalardan birisi Kentpark Avm Carter's’tır.

Adres: Mustafa Kemal Mh. Eskişehir Yolu 7. km No: 164, Kentpark Avm, 06530 Çankaya/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@