Firma Rehberi

Capretto | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Capretto | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon

Capretto

Küçük yaştaki çocuklara ayakkabı alabilmek için başvurulabilecekler yerler Kentpark Avm çocuk ayakkabı mağazalarıdır. En ortopedik ayakkabıları sağlayan mağaza ise Capretto’dur. Çocukların düzgün hareket edebilmeleri için ayakkabı oldukça önemlidir. Ortopedik olmayan ayakkabılar çok daha büyük sorunlara yol açabilir. Bundan dolayı çocuk ve bebeklere ayakkabı alınacağı zaman bu konunun uzmanına başvurulması önemlidir.

Yalnızca çocuk ve bebek ayakkabıları üreten Capretto, bu konuda çok başarılı iş çıkarmaktadır. Bundan dolayı aileler de çocuklarına ayakkabı alacakları zaman ilk olarak Capretto’ya başvurur. Küçük yaştaki çocuklara en rahat ayakkabı alabilmek için Kentpark Avm Capretto şubesine gelinmesi yeterlidir.

Kentpark Avm Capretto En Rahat Ayakkabıların Adresi

Farklı yaş gruplarına uygun ayakkabılar Kentpark Avm çocuk ayakkabı mağazası Capretto’da mevcuttur. Çocukların yaşlarına göre ayakkabı ihtiyaçları da farklıdır. Örneğin erkek ve kız bebeklerinin yürümeye yeni başladıkları ayakkabılar daha ileri yaştaki çocuklarla bir değildir. Bebeklerin yürümeleri için oldukça önemli bir konu olan ilk adım ayakkabılar da yine Capretto’dan alınabilir.

Ayrıca Capretto tüm bu ayakkabıları oldukça uygun fiyatlara da müşterilerine sunmaktadır. Bunların yanı sıra Capretto özellikle mevsim geçişlerinde de kampanyalar düzenliyor. Bu dönemde de ayakkabı fiyatları çok daha hesaplı oluyor. Capretto’nun bebek ve çocuklara en uygun ortopedik ayakkabılarını düşük fiyatlara alabilmek için mağazalara gelinmesi yeterlidir. Tüm kampanyalar da Kentpark Avm Capretto şubelerinden takip edilebilir.

Adres: Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu 164 Kentpark AVM K:1 (Eskişehir Yolu 7. Km) Çankaya, Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@