Firma Rehberi

Candy Party | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Candy Party | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi
Telefon

Candy Party

Hem çocukların hem de yetişkinlerin özel günlerini kutlamak amacıyla parti düzenlemeleri için gerekli olan ürünler Kentpark Avm oyuncak mağazaları arasında yer alan Candy Party’de mevcuttur. Hangi yaştan olursa olsun insanlar özellikle doğum günlerini en özel şekilde geçirmek ister. Bundan dolayı da yapacakları partiler için güzel süslemelere ihtiyaç duyarlar. Bu süslemeler için de başvurulabilecek en doğru adres Candy Party’dir.

Candy Party ürünleri ile sıradan bir mekanı bile en özel parti yerine çevirebilmek mümkündür. Özellikle küçük yaştaki çocukların doğum günleri Kentpark Avm Candy Party şubesi ürünleri ile unutulmayacak bir ana dönüştürülebilir.

Partilerin Özel Yeri Kentpark Avm Candy Party

Kentpark Avm oyuncak mağazası Candy Party’nin birbirinden farklı ürünleri ile keyifli bir parti düzenleyebilmek çok kolaydır. Maskeler, balonlar, konfetiler gibi eğlenceli ürünlerin hepsi Candy Party’de mevcuttur. Ayrıca harf veya rakam şeklinde ya da hayvan veya çizgi film karakteri şeklinde olan balonlar da yine Candy Party ürünleri arasındadır. Bu balonların içerisinde doldurulan helyum da balonların düşmemesini hep yukarıda olmalarını sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra farklı tarzda oyuncaklar için de Candy Party’e başvurulabilir. Özel gün için parti hazırlığında olmayanlar ise Candy Party’nin pamuk şekerini almak için yine mağazaya uğrayabilir. Hem çocukların hem de eğlence düşkünü yetişkinlerin en favori mağazalarından birisi Kentpark Avm Candy Party şubesidir.

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Kentpark AVM 164 D, 06510 Çankaya/Ankara

Gelişmelerden Haberdar Olun

@