Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ANKARA BALIK EVİ | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
ANKARA BALIK EVİ | Adres, Telefon Ve Çalışma Saatleri
Sektör Kentpark Avm Mağazaları
İl / İlçe İstanbul
Web Sitesi
Telefon 444 7 477

Kentpark Avm restoranları birbirlerinden farklı yiyecek çeşidini sunuyor. Ne tarz yemek yemek isteniyorsa ona göre restoranlar Kentpark Avm’de mevcuttur. Balık severlerinde ilk uğrayacakları restoran Ankara Balık Evi’dir. Ankara Balık Evi en taze balıkları müşterilerine sunuyor. Bundan dolayı da en özel lezzetler Ankara Balık Evi’nde yer alıyor.

Ankara Balık Evi ekmek arası balığın en lezzetli olduğu restoranlardan birisidir. Bunun yanı sıra porsiyon balık çeşitleri de yine Ankara Balık Evi’nde mevcuttur. Kentpark Avm Ankara Balık Evi sayesinde Ankara’da deniz olmasa da en özel balıkların yenilebilmesi mümkün hale geliyor.

En Taze Deniz Ürünleri İçin Kentpark Avm Ankara Balık Evi

Yalnızca balık severlerin değil lezzetli deniz ürünleri yemek isteyen kişilerin de başvurması gereken yer Kentpark Avm restoranı Ankara Balık Evi’dir. Balık çeşitlerinin yanı sıra Ankara Balık Evi’nin kalamar tabağı da en çok sevilen ürünlerden birisidir. Ayrıca Ankara Balık Evi’nin diğer lezzetlerinden bazıları da şu şekildedir:

  • Dil şiş,
  • Kokoreç ekmek,
  • Mezgit kavurma,
  • Logos şiş.

Ankara Balık Evi’nin ürünleri en taze yeşillikler ile beraber servis edilir. Ana yemeğin yanı sıra yeşilliklerin de lezzeti Ankara Balık Evi’ni özel kılmaktadır. Ankara Balık Evi’nin menüsünde yer alan bir başka çeşit ise çorbadır. Deniz ürünleri ile hazırlanmış bu eşsiz çorbayı içebilmek için Kentpark Avm Ankara Balık Evi’ne uğramadan geçilmemelidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@