Evlilik Hakkında Her Şey Yiğit Kirazcı Kimdir? Yiğit Kirazcı Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Yiğit Kirazcı Nasıl Ünlü Oldu?

Evlilik Hakkında Her Şey’in yakışıklı siması Yiğit Kirazcı magazin dünyası tarafından sıkı takipte. Kirazcı hakkında merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz. İşte Yiğit Kirazcı detaylar...

Dizi Haberleri 05.10.2021 - 14:19 05.10.2021 - 14:23

Evlilik Hakkında Her Şey’in yakışıklı siması Yiğit Kirazcı magazin dünyası tarafından sıkı takipte. Kirazcı hakkında merak edilen detayları yakalamak isteyen hayranları arama motorlarında başarılı oyuncunun ismini sık sık aramaya başladı. Evlilik Hakkında Her Şey ile sevenlerinin karşısına TV ekranlarında çıkan isim, şimdiden dizinini tutulmasında büyük rl oynamış durumda.

Teoman Karakteri İle İlk Dizi Deneyimini Yaşadı

Tam adı ile Mustafa Yiğit Kirazcı 17 Ağustos 1983 doğumlu. İstanbul'da doğan oyuncu aslen Burhaniyeli. 38 yaşındaki Yiğit Kirazcı lise eğitimini Koç Lisesinde tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi için Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesini tercih etti. 2005 yılından bu bölümden mezun olan Kirazcı, üniversite yılları boyunca düzgün fiziği ve karakteristik yüzü ile modellikler yaptı, reklamlarda rol aldı. Arından oyunculuk eğitimi alan Kirazcı ilk olarak Son Tercih dizisinde Teoman Karakterini canlandırdı.

yiğit kirazcı (2)

Tuna Ertürk Rolü Sıçrama Tahtası Oldu

Ardından birçok irili ufaklı rollerde yer alan Yiğit Kirazcı, kendisine büyük sıçramayı yaptıracak rolü Seviyor Sevmiyor dizisindeki Tuna Ertürk karakteri ile yakaladı. Buradaki başarılı performasının ardından birçok rol teklifi alan Yiğit Kirazcı Netflix için hazırlanan 50 m2 dizisinde de başrol olarak yer aldı. Yiğit Kirazcının yer aldığı diğer projeler ise şu şekilde.

Rol Aldığı Tüm Diziler

●       2007 Son Tercih (Teoman)

●       2011 Mavi Kelebekler (Kosta)

●       2012 Sudan Çıkmış Balıklar

●       2013 Güllerin Savaşı (Mert)

●       2016 Seviyor Sevmiyor (Tuna)

●       2017 Seni Kimler Aldı (Barış)

●       2018 8. Gün (Ahmet)

●       2019 Yüzleşme (Levent)

●       2019 Hakan Muhafız ( Netflix)

●       2020 Galiçya İşgal Altında (Oytun)

●       2021 Evlilik Hakkında Her Şey

Son olarak Evlilik Hakkında Her Şey için kamera karşısına çıkan Yiğit kirazcı burada da bir avukatı canlandırmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu ile uyarlama diziler arasında en çok tutulanlardan birisi olan Evlilik Hakkında Her Şey şimdiden hayran kitlesini oluşturmuş durumda.

Özel hayatında ise son olarak kendisi gibi oyuncu olan Pınar Deniz ile yaz sezonu boyunca el ele görüntülendikten sonra aşk yaşadıklarını itiraf etti.