Evlilik Hakkında Her Şey Fırat Altınmeşe Kimdir? Fırat Altunmeşe Nerelidir, Kaç Yaşındadır? İşte Detaylar!

Fırat Altunmeşe, Evlilik Hakkında Her Şey dizisi kadrosu içerisinde en dikkat çeken isimlerden birisi. Sizde yakışıklı oyuncu hakkında detayları merak ediyorsanız işte ayrıntılar...

Dizi Haberleri 05.10.2021 - 16:20 05.10.2021 - 16:25

Evlilik Hakkında Her Şey bünyesinde barındırdığı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece Yazkan ve Sarp Akkaya gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan yapım ilk  bölümden itibaren izleyici ile özel bir bağ kurmayı başardı. Bu oyuncuların yanında ise bir yıldız adayı daha kadroda yer almakta. Fırat Altunmeşe, kadro içerisinde en dikkat çeken isimlerden birisi. Hal böyle oluncada kim olduğunu merak edenlerde bir hayli fazla oluyor.

İzzet Altınmeşe'nin Oğlu

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altınmeşe'nin oğlu olan Fırat Altunmeşe, 1990 İstanbul doğumlu olmasına rağmen aslen Diyarbakırlıdır. 31 yaşındaki oyuncu Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon Bölümündeki eğitimini 2 yıl sonra bıraktı. Ancak oyunculuk hayalinin peşinden koşmaya başlayan yakışıklı oyuncu Craft oyunculuk atölyesinde 2 yıl özel olarak oyunculuk eğitimi aldı.

Dizi Kariyeri

Ardından tiyatrolarda rol almaya başlayan isim ilk olara 2013 yılında Bensiz isimli filmin kadrosunda kendine yer buldu. Daha sonra ilk kez tv ekranlarında ise yine 2013 yılı içerisinde Vicdan dizisi ile gördük. Bu dizide Bensu Soral ve Timuçin Esen gibi isimlerle rol alan oyuncu tecrübe kazanmaya başladı. 2014 yılına gelindiğinde ise Kaçak Gelinler dizisinde kendisine yer buldu. Burada da Selin Şekerci ve Furkan Andıç ile beraber aynı seti paylaşmasının ardından 2016 yılında Kehribar dizisinde Kemal rolünü başarılı bir şekilde üstlendi. Daha sonra Aslan Ailem ve Mucize Doktor dizilerinde başarılı performans gösteren Fırat Altunmeşe şu sıralar ise Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol almakta.

Sinema Filmleri

Fırat Altunmeşe sinema filminde de rol alarak, beyaz perde de sevenleriyle buluşma imkanı elde etti. Bu Filmler 2016 yılında çekilen Hesapta Aşk ve 2017 yılında çekilen Sofra Sırları oldu.

Zaman zaman magazin dünyasının gündemine özel hayatı ile de gelen Fırat Altunmeşe, 2019 yılında sokak ortasında sevgilisi ile kavga etmesi ile tepkileri üzerine çekmişti.