Evlilik Hakkında Her Şey Azra Kimdir? Gökçe Bahadır Nerelidir, Kaç Yaşındadır? Gökçe Bahadır Nasıl Ünlü Oldu?

Evlilik Hakkında Her Şey’in Azra’sı Gökçe Bahadır hayranları ile uzun bir aradan sonra TV ekranlarında buluştu. Sizde başarılı ve güzel oyuncu ile ilgili detayları merak ediyorsanız işte ayrıntılar...

Dizi Haberleri 05.10.2021 - 12:10 05.10.2021 - 12:13

Evlilik Hakkında Her Şey’in Azra’sı Gökçe Bahadır hayranları ile uzun bir aradan sonra TV ekranlarında buluştu. Başarılı oyuncunun sevenleri ise onun hakkında bir çok bilgiyi merak ederek araştırmaya koyuldu. Gökçe Bahadır yıllardır başarılı dizileri ve rol aldığı filmler ile hiçbir zaman başarılı performansını bomann bir oyuncu. İşte Gökçe Bahadır hakkinda merak edilen herşey.

Sunuculuk İle Başlayan Kariyer

9 Kasım 1981 doğumlu oyuncu İstanbulda dünyaya gözlerini açtı. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken isim ardından tiyatro ve dizilerde kendine yer bulmaya başladı. İlk TV ekranlarına adım atışı ise Show TV’de Sinyal programının sunuculuğu ile oldu. Ardından dönemlerinin ses getiren başarılı dizileri  Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü güller gibi yapımlarda yer aldı.

gökçe bahadır (1)

Yaprak Dökümü’nün Leylası

Yer Aldığı dizilerde başarılı performansı ile dikkat çeken isim, dönemiinin en fenomen dizilerinde olan Hayat bilgisinde törpü karakteri ile bir lise öğrencisini canlandırdı. Ardından, kendisine şöhret kapılarını açacak olan ve adından uzun süre bahsettiren dizi Yaprak Dökümü’nde emekli kaymakam Ali Rıza Bey’in kızı Leyla’yı canlandırdı. Buradaki performansında kendisine Fahriye Evcen, Deniz Çakır ve Güven Hokn gibi isimlerde eşlik etti. Rol aldığı diğer diziler ve filmler ise şu şekilde.

Dizi Ve Filmleri

●       2011 Sensiz Olmaz (Begüm)

●       2011 Dedemin İnsanları (Film)

●       2012 Kayıp Şehir (Aysel, Başrol)

●       2013 Aramızda Kalsın (Yadigar)

●       Bana Masal Anlatma (Neriman, Film)

●       Adı Efsane (Bahar)

●       Ufak Tefek Cinayetler (Oya, Başrol)

Film ve dizi sektöründe her zaman aranan oyunculardan birisi olmayı başaran Gökçe Bahadır son olarak ise Evlilik Hakkında Her Şey ile Fox ekranlarında sevenleri ile buluşmuş durumda. Azra isminde bir avukatı canlandıran ünlü oyuncu bu dizide de başrol konumunda bulunuyor.

Özel hayatını genel olarak gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Gökçe Bahadır, Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile Temmuz 2011’de bir evlilik yaptı. Şubat 2012 tarihinde de boşandı.