Esra Erol’dan Müge Anlı’ya Gönderme! Sonunda İntikamını Aldı! İkili Birbirine Girdi! Neler Oluyor?

ATV ekranlarının iki kraliçesi iddialara göre birbirine girdi. Esra Erol’dan Müge Anlı’ya yüzyılın göndermesi geldi. Peki, neler oluyor?

Yaşam 26.09.2021 - 13:18 26.09.2021 - 13:22

Yıllardır ATV ekranlarında önce farklı kulvarlarda sonra ise aynı kulvarlarda çalışmaya başlamışlardı. Esra Erol evlilik programı yaparak sevenlerine kendisini tanıtmış; evlilik programlarının RTÜK tarafından yayından kaldırılması ise Esra Erol’u Müge Anlı gibi realite showa itmişti. Esea Erol’da programını kuran Esra Erol; aile sorunları, kayıp, kaçırılma gibi birbirinden farklı konuları ele almıştı. Önceliğinin her zaman çocuklu aileler olduğunu dile getiren Esra Erol, çocukların kendisi için hassas nokta olduğunu dile getirmişi.

Müge Anlı ise Esra Erol’un kendisi gibi program yapmasını daha fazla kaldıramamış ve yakın olduğu Esra Erol’la tüm bağlarını kopartmıştı. Reytinglerde birbiriyle savaş veren ikili, gündeme ise kısa bir süre önce şok edici biçimde düştü. İddialara göre Esra Erol, yaz boyunca kendisine gönderme yapan Müge Anlı’ya skandal bir gönderme yaptı!

Müge Anlı, yaz boyunca Sevgi İzi ve Büyükşen cinayeti hakkında ilgilenmişti. Esra Erol ise sezon finali yapmasıyla birlikte eşi ve çocuklarıyla tatile çıkmıştı. Müge Anlı bu süreçte ise sık sık sosyal medyada “Yaz ayında bile çalışıyorum! Tatil yapmıyorum” imajını göstermişti. İşini çok seven Müge Anlı, günlerce uğraştığı Büyükşen cinayetini yeni sezonun giriş yapmasıyla birlikte çözmüştü. Esra Erol ise kısa bir süre önce Müge Anlı’ya benzer bir gönderme yaptı!

esra erol1

Hafta sonu olmasından dolayı çalışmayan Müge Anlı’ya Esra Erol’dan “Ben çalışıyorum” imajıyla gelen gönderme iddialara göre Müge Anlı’yı şok etti. Esra Erol kısa bir süre önce sosyal medya üzerinden “Bol mesai, çok kahve” notunu düşerek bir paylaşımda bulundu. Esra Erol’un bu paylaşımının Müge Anlı’ya gönderme olduğu ise sosyal medya kullanıcıları tarafından dile getirdi. Müge Anlı kendisine gelen göndermeye ise her zaman yaptığı gibi canlı yayında cevap verecektir!

Müge Anlı ve Esra Erol’un birbirine sık sık canlı yayın esnasında göndermeler yaptığı ise iki isminde izleyicisi tarafından iyi biliniyor. Esra Erol’a yaz boyunca gönderme yapan Müge Anlı’nın Esra Erol’a şimdi ne diyeceği ise büyük bir merak konusu haline geldi. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşünceleriniz bizlerle paylaşmayı unutmayınız!