ATV ekranlarının fenomen yapımlarından biri olan Esra Erol’da programı, geçtiğimiz gün akıl almaz bir olaya daha tanıklık etti. "Esra Erol'da bu da oldu" dedirten o olay, yankılarını hala sürdürürken, stüdyodaki seyirci duyduklarına inanamadı. Öte yandan eşinin kendini aldattığını iddia ederek, Esra Erol’dan yardım isteyen Kübra Sarıkaya’nın hikayesi adeta tüm Türkiye’nin yüreğini burktu! Peki, Esra Erol’da programı Kübra Sarıkaya olayı ne? İşte, detaylar…

Her konusu ve konuğu ile gündemlerden düşmeyen Esra Erol’da programında geçtiğimiz gün akıl almaz bir olay yaşandı. ATV ekranları aracılığıyla seyircisinin karşısına çıkan Esra Erol’da programına geçtiğimiz gün Giresun’da yaşayan Kübra Sarıkaya konuk oldu. Eşi Sezer Sarıkaya’nın kendisini ailesinin evine gönderdikten sonra eski sevgilisi ile beraber olmaya başladığını söyleyen Kübra Sarıkaya, bu iddiaların ardından akıl almaz olaylar anlattı. 8 aylık hamile olan Kübra Sarıkaya, o olayları anlatırken gözyaşlarına ise, hakim olamadı!

Eşi Sezer Sarıkaya’nın eski sevgili olan Elif isimli kadın ile kendisi ailesinin yanındayken aşk yaşamaya başladığını iddia eden Kübra Sarıkaya, 8 aylık hamile olduğu ve 2 yaşında bir de çocuğu olduğunu söyledi. Eşi Sezer Sarıkaya’nın Elif isimli kadın ile düğün yaptıklarını iddia eden Kübra Sarıkaya, stüdyoya getirdiği video ve fotoğraflar ile de iddialarını kanıtladı. kocasıyla gelinlik giyerek düğün yapan Elif Hanım’ın kendisini arayıp, "Kocana sahip çıksaydın" dediğini de iddia eden Kübra Sarıkaya, eşi Sezer Sarıkaya’nın o sözleri ile adeta şoke oldu.

İlk olarak canlı yayına bağlanarak hakkındaki iddiaları reddeden Kübra Hanım’ın eşi Sezer Sarıkaya, "Bütün bunlar iftira" dedi. Konuyla ilgili fotoğraf ve videoları dahi kabul etmeyen Sezer Sarıkaya, böyle bir olayın içine girmek zorunda kaldığını iddia etti. Ardından eşi Kübra Sarıkaya ile yüzleşmeye gelen Sezer Sarıkaya, hakkındaki tüm iddiaları kabul ederken, üslubu ile herkesi şoke etti. Yaptıklarına rağmen en ufak bir pişmanlık ifadesinde bulunmayan Sezer Sarıkaya, 8 aylık hamile eşini stüdyoda söyledikleri ile sinirden ağlattı. Konuya müdahil olan Esra Erol, Kübra Hanım için iyi bir gelecek kuracağına dair ona milyonların önünde söz verdi.