En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Esra Erol’da Bugün Tamamı Tek Parça 19 Kasım 2020 Pazartesi ATV Canlı İzle! Esra Erol Son Bölümde Neler Yaşandı?

Dizi 19.11.2020, 11:33

ATV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Esra Erol hafta içi her gün ekranlara ele aldığı konuları getirmeye devam ediyor. Uzun yıllardır ekranlarda olan program her bölümde birbirinden farklı konulara değiniyor. Bu konular hakkında geniş bir bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcılar ise Google gibi arama motorlarını kullanarak Esra Erol 19 Kasım izle, Esra Erol son bölüm izle gibi sorguları aratıyorlar. Alfa Haber Ajansı olarak Esra Erol 19 Kasım izle, Esra Erol son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde bir haber hazırladık. Haberimiz üzerinden kesintisiz ve reklamsız bir şekilde programın yeni ve eski bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı’dan sonra ekranlara gelen Esra Erol’un programı reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Sevilen programda ise akıl almaz konular ele alınıyor. Yıllardır ailelerini göremeyen kişilerden kayıp insanlara kadar geniş bir alana hitap eden Esra Erol sevenlerine yeni gelişmeleri aktarıyor. Acılı ailelerin feryatlarını bir nebze olsun dindirmek için var gücü ile çalışan Esra Erol ve ekibi başarılı işlere imzalarını atıyorlar. Sevilen programın yeni bölümünde ise neler yaşanacağı merak ediliyor.

Esra Erol’un 18 Kasım Programında Neler Yaşandı?

Esra Erol’un bir önceki bölümünde akıllara durgunluk getirecek birçok konu izleyenler ile paylaşıldı. Kayıpların bulunduğu bu programda acı yüzleşmeler yaşanıyor.

Yayınlanan bir önceki bölümde ekran başından izleyenleri ve stüdyodakileri şoka sokan Bahar ve Hüsniye kardeşler Türkiye gündemine oturmuş durumda. “Biz kocaya kaçıyoruz.” Notuyla evlerini terk eden iki kardeşten halen bir haber alınamadı. Bir diğer ele alınan gündem ise Ayşe Çömek oldu. 12 yıl öne 3 çocuğunu ve eşini bırakıp giden Ayşe Çömek hakkında bütün yeni bilgiler seyirciye aktarıldı. Bir diğer yürekleri dağlayan konu ise 13 yaşındaki Yaren oldu. 13 Ekim tarihinden beri tek bir haber alınamayan Yaren’in ailesi başına bir şey geldiğinden korkuyor.

Esra Erol’un 19 Kasım Gündemleri Neler Olacak?

Esra Erol’un yeni bölümünde Ayşe Çömek olayı konuşulacak. Yeni gelişmeler hakkında seyirciye bilgi verilecek. Yaren’e ne olduğu ise merak edilen diğer bir konu oluyor. Yeni gelişmeler ise bugün saat 16.20’de ATV ekranlarından paylaşılacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@