En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Esra Erol’da Bugün Tamamı Tek Parça 14 Ekim 2020 Çarşamba ATV Canlı İzle! Esra Erol Son Bölüm İzle!

Dizi 14.10.2020, 11:31

Esra Erol 14 Ekim 2020 canlı izle, Esra Erol son bölüm izle sorguları ekranların en sevilen programına ulaşmak için Google üzerinden sık sık aratılmaktadır. Esra Erol 14 Ekim 2020 canlı izle, Esra Erol son bölüm izle sorgularına cevap niteliğinde bir haber hazırladık. Ekranların en başarılı programı olan Esra Erol’a ulaşmak, yeni ve eski videolarına izlemek için haberimizde bulunan video kısmından yararlanabilirsiniz. Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol’un gündeminde neler vardı? İşte tüm detaylar…

Esra Erol 14 Ekim 2020 Canlı İzle!

Yayın hayatına ilk başladığı günden beri izlenme rekorları kıran Esra Erol hafta içi her gün sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümde farklı bir gelişmeye değinerek ele alınan vakalar hakkında bilgi veriliyor. İlgi ile takip edilen program hafta içi her gün ATV ekranlarından saat 16.20’de seyircisi ile buluşuyor.

Her gün akıllara durgunluk getiren bir olayın konuşulduğu programda farklı bir gündem gerçekleşiyor. Esra Erol ve başarılı ekibi dağılmış acılı aileleri bir araya getirirken sır olmuş kayıpları da bularak ailelere teslim ediyor. Tüm detayları ile bugün saat 16.20’de ekranlara gelecek olan Esra Erol’da farklı konular hakkında gelişmeler yaşanacak.

Esra Erol 13 Ekim Programında Neler Yaşandı?

Dün yayınlanan bölümde seyircinin yürekleri ağzına geldi. Yaşanan olaylara şok geçiren izleyici Mustafa ve Nazile’nin kavuşmasına şahit oldu. Stüdyoya gelen Nazile’nin şimdi eşi birlikte evine gidip gitmeyeceği ise merak ediliyor.

Öz annesini aramak için Esra Erol’a katılan Ayşenur şimdide babasını arıyor. Annesi Nilgün Hanımın iddialarına göre Ayşenur’un babası Aslan Sarıcan, öz babasının Aslan Sarıcan olup olmadığı ise DNA testi ile açıklanacak.

10 yıllık evliliğinin 6 ayda bir anda değiştiğini anlatan Elif Hanım ise çektiği çileleri Esra Erol ile paylaşmıştı. 16 Eylül tarihinden beri kayıp olan Tuğba Kılıç olayı hakkında ise annesinin şüpheleri dile getirildi.

Esra Erol 14 Ekim Gündemleri Neler?

Dün yayınlanan programın finali herkesi merakta bırakmıştı. Bugün ise ekranlara Necati Beyin yaşadıkları gelecek. Saat 16.20’de ATV ekranlarından yayına başlayacak olan Esra Erol sevenleri ile buluşacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@