Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Hızır’ın En Büyük Aşkı Yeniden Geliyor! Meryem Çakırbeyli Fırtınaları Esip Gürleyecek!

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Meryem karakterine hayat veren Deniz Çakır, diziye mi katılıyor?

Yaşam 26.09.2021 - 11:47 26.09.2021 - 11:57

Geçtiğimiz aylarda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara veda etmişti. Sevilen dizinin ekranlara vedasının ardından İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren oyuncunun diziden ayrılacağı açıklanmıştı. Şimdi ise Deniz Çakır’ın yeniden diziye giriş yapacağı konuşulmaya başlandı!  Gündeme bomba gibi düşen bu iddia ise sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yerini aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde iplerin kopacağını gösteren Meryem Çakırbeyli'nin gelişi "Yok artık" dedirtti. Peki, neler oluyor?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı başarılı dizi 200. Bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Pelin Akil’in hayat verdiği Bahar karakteri diziden ayrılınca akıllara Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır karakterinin yeni sevgilisi geldi. Dengeleri değiştiren bu ayrılığın ardından Meryem Çakırbeyli olarak akıllara kazınan Deniz Çakır’ın yeni sezonda yer alacağı bölüm açıklandı! İşte merak edilen tüm detaylar…

Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın eşi olarak ilk sezon yer almıştı. Daha sonra ise acı bir ölümle hem Hızır’a hem de sevenlerine veda etmişti. Diziye ölmüş kişinin nasıl geleceği merak edilirken; Meryem’in aslında bir hayal olarak geleceği iddialar arasında yerini aldı. Hızır’ın yeni sezonda psikolojik sorunlar yaşayacağı da iddialar arasında yerini alırken; Meryem’in her dediğini yapacağı da söylentiler arasında yerini aldı!

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-83-yeni-bolumde-mer-3224091

Dikkatleri üzerine bu gelişmenin ardından gözler her ne kadar en son Masumiyet dizisinde Ela karakterinin annesine hayat veren Deniz Çakır’a yönelse bile Çakır konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Oyunculuk performansıyla ağızları açık bırakan Deniz Çakır’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise 205. Bölümde yer alacağı konuşulmaya başlandı. Toplamda 4 bölüm yer alacağı iddia edilen Deniz Çakır’ın Hızır’ın en büyük belası olacağı iddialar arasında yerini alıyor. Birkaç bölüm bile dizide yer alacak olması ise sevenlerinin sosyal medyadan binlerce yorum yapmasına yetti. 

Sevilerek takip edilen başarılı oyuncu, Masumiyet dizisinin son bulmasıyla birlikte herhangi bir projede yer almamıştı. Deniz Çakır sevenleri ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden görmeyi çok istiyorlar. Sizler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Deniz Çakır’ın katılmasını ister misiniz? Deniz Çakır sizce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yakışıyor mu? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!