ATV ekranlarının en iddialı yapımlarından biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni sezonu için geri sayıma başlıyor. Birbirinden iddialı oyuncuları ile yeni sezonuna başlamak için hazırlıklarını tamamlamış olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, heyecanlı bir bölüm ile sezona başlıyor. Öte yandan fenomen yapım Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın günü de yeni sezon için belirlenmiş bulunuyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi saat kaçta başlayacak? İşte, detaylar…

İlk bölümü ile 8 Eylül 2015 tarihinden bu yana ATV ekranlarına gelmeye devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, Raci Şaşmaz’ın senaristliğinde ve Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan üçlüsünün yönetmenliğinde seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. ATV ekranlarının 6 sezondur en çok izlenen yapımlarından biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bu sezona da iddialı bir giriş yapmak için hazırlıklarını tamamlamış bulunuyor. 7. sezonu ile seyircisinin karşısına çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni sezondaki yayın günü ve saatine de karar vermiş bulunuyor!

Yeni sezonunda; Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Uğur Yücel( Ağa Dayı), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan), Ozan Akbaba (İlyas), Ragıp Savaş(Aziz), Tardu Flordun(Kaan), Engin Benli (Yaman), Levent Ülgen (Efraim), Emir Benderlioğlu(Behzat), Hakan Karsak(Enişte), Sevil Akı Saner (Emine), Servet Pandur(Melek), Turgay Tanülkü (Şahin), Ceren Benderlioğlu (Ömür), Nurseli İdiz (Anna), Yalçın Hafızoğlu(Hızır Ali) gibi iddialı isimlerin canlandırdığı karakterleri ile çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, bugün itibariyle yeni sezonun startını veriyor!

ATV ekranlarına bugün itibariyle 7. sezonu ile gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 26 Ekim 2021 Salı günü itibariyle yayın hayatına başlıyor. Yeni sezonu boyunca da her salı saat 20.00’da ATV ekranlarına gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, iddialı bir sezonu ile seyircisinin karşısına çıkmayı planlıyor. Öte yandan merak ile beklenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu başlar başlamaz dizinin tekrar bölümlerinin de hemen ATV yayın akışındaki yerini alması bekleniyor.