Ekranların merakla beklenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezona en son başlayacak dizilerden biri oldu. Bir süredir yedinci sezon hazırlıklarına devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, geçtiğimiz sezon sonlandırdığı karakterlerinin yerlerine de yenisini koydu. Önümüzdeki günlerde ekranlardaki yerini alacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, usta oyuncuların ardından bu kez kadrosuna güzeller güzeli genç bir yeteneği ekledi! Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni giren isim kim? İşte, detaylar…

ATV ekranlarına 7.sezonu ile gelmeye hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, çekim startını verdi. Geçtiğimiz günlerde 200.bölüm kutlaması ile seyircisine kısa süre içerisinde ekranlarda olacağının sinyalini veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kadrosuna da pek çok usta ismi eklediğini göstermiş oldu. İddialı bir sezon ile seyircisinin karşısına çıkacağı öğrenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna; Uğur Yücel, Nurseli İdiz, Levent Ülgen, Ragıp Savaş, Hazım Körmükçü gibi birçok usta ismin ardından genç bir yetenek ile daha anlaştı! Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hangi genç ismi kadrosuna ekledi?

Ekranlara 26 Ekim 2021 tarihinde başlaması beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 200.bölümü ile seyircisinin karşısına çıkmak için tüm hazırlıklarını tamamladı. İddialı bir kadro ile yeni sezonuna başlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sezona bir kala genç ve güzel oyuncu Aylin Veziroğlu ile anlaştı. Ekranların yetenekli isimlerinden biri haline gelen Aylin Veziroğlu’nun “Nina” rolü ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin seyircisinin karşısına çıkacağı öğrenildi! Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Nina’sı Aylin Veziroğlu kimdir?

Günümüzde tiyatro, dizi ve film oyunculuğu mesleklerini içre eden Aylin Veziroğlu, 23 Şubat 1997 tarihinde Kocaeli şehrinde dünyaya geldi. Ailesinde var olan tiyatro tutkusunu devam ettiren Aylin Veziroğlu, Kocaeli Tabib Odası’ndan eğitim aldı. Tiyatro Kasabası oyuncularından biri olarak uzunca yıllar çalışan Aylin Veziroğlu, Sevgili Doktor isimli tiyatro oyunu ile medya sektörünün dikkatlerini üzerine çekti. Oyunculuk kariyerini 2018 yılında televizyona taşıma kararı alan Aylin Veziroğlu, Prangalı Yarim isimli televizyon filminde Tuğçe karakterini canlandır. Bu filmin ardından Yasak Elma dizisinin Selin karakterine 2019 yılında hayat veren Aylin Veziroğlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önce Emanet isimli dizide oynadı.