Her insan aşk ilişkisinde sahiplenici bir ruha sahip olamıyor. Bazı insanlar daha sahiplenici bir ilişki yaşarken, bazı insanlar, aşklarından en ufacık şeyde bile vazgeçebiliyor. Söz konusu aşk yaşamındaki dengesizlikler olduğunda ise, burçlar ve devreye giriyor ve kimin ilişkilerinde hemencecik pes ettiğini adeta gözler önüne seriyor! Peki, en kolay vazgeçen burçlar hangisidir? İlişkilerde hangi burç neden kaybediyor? İşte, detaylar…

Sadık ve güvenilir aşık olmaları nedeniyle bu listede yer almasına en çok şaşırılan burç olan Koçlar, sadece aşık olduklarında sadık ve güvenilir kimliklerini ortaya çıkarıyor. Aşık olmadıkları tüm ilişkilerinde maceradan maceraya koşan Koç burcu kişileri, her zaman yeni olanın peşine gitmeye bayılıyor. Biraz maceracı yapısının biraz da merakının kurbanı olan Koç burcu kişileri, hayatlarındaki kişiden sıkıldıkları anda ortadan kaybolmayı seçiyor. Aşk yaşamında bu nedenlerden dolayı sık sık kaybeden burçlardan biri olan Koç burcu kişileri, ilerde pişmanlık yaşasa da açıkçası bunu çok önemsemiyor. Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burç, aşkını her zaman dengesiz tavırlarına kurban edebiliyor!

Kafası sürekli karışan İkizler burcu kişileri, her zaman bir insana odaklanmakta zorluk çeken insanlar oluyor. Bu yüzden de bu listede olmayı en çok İkizler burcu kişileri hak ediyor. Kararsızlıkları ile nam salmış olan ve dengesiz tavırlarını herkese karşı sergilemekten asla kaçınmayan İkizler burcu kişileri, özel yaşamlarında her zaman en iyileri ile ilerde karşılaşacağını düşünüyor. Halihazırda sıkılgan tavırlara sahip olan İkizler burcu kişileri, bir ilişkiden sıkıldıkları an hemencecik ortadan kaybolmayı seviyor. Öte yandan listenin bir numarasında yer alan o burç, aşkını her zaman bencilliğine kurban edebiliyor!

Özel ilişkilerinde bir hayli bencil olan ve kendi dediklerinin dışında bir şeyin yapılmasından asla hoşlanmayan Aslan burcu kişileri, elbette en zor aşk yaşanacak insanlar olarak ne çıkıyor. Her zaman ilişkilerinde kendi dediklerinin olmasını isteyen Aslan burcu kişileri, acayip manipülatif insanlar oluyor. Söyledikleri bir şeyin dinlenmediklerini hissettikleri an hemencecik kavga çıkaran ve her zaman kendilerini haklı gören Aslan burcu kişileri, ilişkileri istediği gibi gitmediği an ortamdan hemen sıvışmayı tercih ediyor!