Emanet Dizisi Seher Kimdir? Sıla Türkoğlu Kaç Yaşındadır, Nerelidir? Sıla Türkoğlu Aylık Kazancı Ne Kadar?

Ülkemizde en çok konuşulan isimlerden olan Sıla Türkoğlu kendisine takipçi kazandıran isimlerden birisi olmayı son zamanlarda başarmış durumda. İşte hakkında merak edilen tüm detaylar...

Magazin 05.10.2021 - 19:23 05.10.2021 - 19:27

Ülkemizde en çok konuşulan isimlerden olan Sıla Türkoğlu kendisine takipçi kazandıran isimlerden birisi olmayı son zamanlarda başarmış durumda. Genç oyuncu televizyon dünyasına adım attıktan sonra hayranları ile sosyal medyadan da sık sık iletişim kurmaya başlayan isimlerden.

Sıla Türkoğlu Henüz 22 Yaşında

Sıla Türkoğlu 1999 yılının 18 Nisan'da İzmir Bornova’da dünyaya gözlerini açtı. Anadolu Lisesi mezunu olan isim lise yıllarından itibaren oyunculuğa ilgi duymaya başlayarak bu alana yöneldi. Henüz hiç üniversite hayatına atılmadan direkt olarak dizilerde rol almaya başladı. Genç oyuncu 2008 yılından beri televizyon ekranlarında sık sık boy göstermekte. Güzelliği ile ön plana çıkan oyuncu bugüne kadar profesyonel oyunculuk olarak ilk kez Ağlama Anne dizisinde rol aldı.

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi Emanet’te Başrol

Ağlama anne dizisinde sergilediği başarılı oyunculuk performansı ile başka dizilerde de rol almasının önü açıldı. Bu başarılı performansının ardından henüz ikinci dizisinde başrol olma teklifi alan isim şu an Kanal 7 ekranlarında izlyeci ile buluşan Emanet dizisine Seher karakterini canlandırmakta. Ayrıca 2019 yılında da bir sinema filmi olan Yemin’de de rol aldı.

Emanet dizisi ile ün basamaklarını tırmanmaya başlayan ismin üniversite okumak gibi bir hayli olduğu gelen bilgiler arasında. Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceylan ile başrolleri paylaşmakta.

sıla türkoğlu (2)

Emanet Dizisinde Önemli Oyuncular İle Beraber Çalışma İmkan

Şu an rol aldığı dizi olan Emanet’te Berar Rüzgar Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya gibi isimlerle beraber çalışan isim bu dizinin kendisi için büyük bir tecrübe olacağını vurguluyor. Dizideki rol arkadaşı Halil İbrahim Ceylan’ın canlandırdığı Yaman Kırımı Karakteri ile aşk yaşayan Seher karakterini canlandırırken başarılı performansı da gözlerden kaçmıyor.

Sıla Türkoğlu henüz genç yaşına rağmen ciddi oyunculuk tecrübesi elde etmesi ile ön plana çıkıyor. Bununla beraber Sıla Türkoğlu'nun Kanal 7 ekranlarında izleci ile buluşan Emanet dizisinde bölüm başına 10 bin lira kazanıp da iddia edilmekte.