Edis’le Dansı Olay Yaratmıştı, Zeynep Bastık Şok Etti! Eşi Öyle Şeyler Dedi Ki… Yeni Evlenmişlerdi; Boşanacaklar mı?

Geçtiğimiz aylarda Çeşme’de reklamcı Tolga Akış ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, Edis ile olan samimi videosu ile tüm sosyal medyayı karıştırdı. Bakın olayla ilgili neler yaşandı?

Magazin 14.10.2021 - 23:03 14.10.2021 - 23:03

Geçtiğimiz aylarda Çeşme’de reklamcı Tolga Akış ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, Edis ile olan samimi videosu ile tüm sosyal medyayı karıştırdı. Ünlü şarkıcı Edis ile dans ederken samimi bir şekilde görüntülenen Zeynep Bastık, bu görüntüleri ile herkesi şoke etti. Videonun ardından Zeynep Bastık’ın kocası Tolga Akış’ın bu duruma ne diyeceği merak ile beklenirken, o açıklama nihayet geldi! Peki, Zeynep Bastık’ın eşi Edis ile Zeynep Batık’ın dans şovuna ne dedi? İşte, detaylar…

Yaptığı şarkılar ile müzik piyasasını altüst etmeyi başaran şarkıcı Zeynep Bastık, bir süredir en çok dinlenen sanatçılar arasındaki yerini almayı başardı. Kariyerinde yakaladığı başarıyı özel hayatına da taşıyan Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile geçtiğimiz temmuz ayında dünyaevine girme kararı aldı. Çeşme'de nikah masasına oturan çiftin düğününe adeta ünlüler akımı olmuş ve çiftin nikah şahitliklerinden birini ise, ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç yapmıştı. Sadece üç aydır evli olan Zeynep Bastık ve Tolga Akış evliliklerindeki ilk krizi yaşadı!

Pop müziğin sevilen iki ünlü ismi olan Zeynep Bastık ve Edis’in dans ettiği görüntüler geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcıların hesaplarından hesaplarına yayılan ikilinin dansı, sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça samimi bulundu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, bu samimiyeti ağır bir dil ile eleştirirken, bazı sosyal medya kullanıcıları ise, eleştirileri yersiz buldu. Öte yandan sosyal medya kullanıcılarının tamamı "Zeynep'in eşi bu duruma ne diyecek" sorusunu sormadan geçemedi. Beklenen o açıklama ise, Zeynep Bastık’ın eşi Tolga Akış’tan nihayet geldi!

Zeynep Bastık ve Edis arasındaki samimi video gündemlerindeki yerini korurken, Zeynep Bastık’ın eşi Tolga Akış, konuya ilişkin sessizliğini bugün bozdu. Konuyla ilgili aldığı mesajları esprili bir dil ile yayınlayan Zeynep Bastık’ın eşi ve menajeri Tolga Akış, kendisini eleştiren takipçilerini tiye aldı. Instagram hesabının hikaye bölümünden konuyla ilgili paylaşımda bulunan Tolga Akış ;"Küfürlerinizin bir kısmını gördüm. Komik şeyler de vardı. Giderek büyüyen kocaman bir aileyiz" şeklinde açıklama yaparak, konuya son noktayı koydu.